2737
2734
عنوان

مامانا میشه بگین قد و وزن نی نی 6ماهتون چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلمای من پایان شش ماهگی هشت کیلو شده با قد ۷۴،وزن موقع تولدشم ۳۳۰۰ بوده،هم شیر خودم و میخوره هم شیر خشک،از دو ماهگیش دیگه شیر من سیرش نمیکرد و همش بیقرار بود،دکتر مرندی گفت باید شیر کمکی بهش بدی،فقط چون اون گفت راضی شدم بدم،بعد ازون خوابش خیلی خوب شد و اروم گرفت اما این عذاب وجدان هنوزم باهامه هر چند من بی تقصیر بودم و همه تلاشم و کردم که شیر خشک نخوره اما نشد،با وحود زخم سینه ای که داغونم کرده بود و دو ماه هم طول کشید خوب بشه اما راضی نمیشدم شیرم و نخوره تا اخرش که اینطوری شد،الانم حس میکنم خیلی تپله،روی خطه اخره نموداره هرچند خودم با توپولیش حال میکنم اما میترسم تپل بمونه،همه میگن راه بیفته و دندون دراره لاغر میشه،دکترشم میگه ماشالا خوبه اما مامانا همیشه دوست دارن دنبال نگرانی برای خودشون بگردن یکیشونم من!
سلمای من پایان شش ماهگی هشت کیلو شده با قد ۷۴،وزن موقع تولدشم ۳۳۰۰ بوده،هم شیر خودم و میخوره هم شیر ...

قدنی نی هاتونم دیگه چاخان میکنین؟ کدوم نی نی دختری 6ماهگی74بوده اخه؟ حالاپسرباشه ی چیزی(میدونم تاپیک مال گذشتس ) دخترمن 68بودگفتن چه عالی بالای نموداره وفلان حالاشما....خنده داره واقعا

حالاکسی بیادبخونه غصش بگیره چرابچش74نیست اه اه

من رای میدم ، رای درست به عشققاسم سلیمانی
2706