2737
2734
عنوان

با دشمنتان چطور رفتار میکنید؟

392 بازدید | 30 پست

ب نظر من باید با دشمن با سیاست رفتار کرد 

باید هر قدمی ک در ارتباط با دشمن برمیداری خیلی سنجیده و فکر شده باشه

تعداد رای : 14
نظرسنجی
با خشونت و پرخاشگری
2
14%
با سیاست
10
71%
با حالت تسلیم و رضا
2
14%
خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
به یه ورمم‌نیستن😎

خب اگه اون کسی باهاش خصومت داری رو نشه در زندگیت نادیده بگیری دیگه مجبوری ب ی ورت باشه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به یه ورمم‌نیستن😎

دقیقا راهکار من درزندگی😎😂

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2728
دقیقا راهکار من درزندگی😎😂

ب ی ورت نبودن در مورد کسایی ک میشه از زندگی حذفشون کنی راهکار خوبیه ولی کسایی هستن ک امکان حذف یا نادیده گرفتن ندارن

ب ی ورت نبودن در مورد کسایی ک میشه از زندگی حذفشون کنی راهکار خوبیه ولی کسایی هستن ک امکان حذف یا نا ...

حتی تو زندگیمم باشن بازم نظر و حرفشونو به یه ورم حساب نمیکنم و خودشون میفهمن و دیگه نظرنمیدن😁

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738
مدعی گر به رخت تیغ کشید هیچ مگو آتش کم محلی تیز تر از شمشیر است  من خیلی عادی رفتار میکنم طعن ...

منم تقریبا همین کارو میکنم ولی خیلی سخته خدایی بعدش کلی گریه میکنم ک چرا بمن ک ب هیچکسی کاری ندارم طعنه میزنن

حتی تو زندگیمم باشن بازم نظر و حرفشونو به یه ورم حساب نمیکنم و خودشون میفهمن و دیگه نظرنمیدن😁

تو ب ی ورت نبودن رو سرلوحه کل زندگیت قرار دادی   

دوستانت را نزدیک نگه دار

دشمنانت را نزدیکتر

‏مامانم يه جوري ميگه زودتر از ٢٥سالگي نميزارم ازدواج كني كه خواستگاراي پشت در داد زدن بادبان ها را بكشيییییییید، به عقب برميگرديم.. ( آناماریا)
دشمن ک نمیشه باهاش معاشرت کرد

خب اونا ک رو نمیکنن دشمنن ولی من می دونم ک دشمنم هستن

و متاسفانه کارم بهشون گیره و نمیتونم تا اطلاع ثانوی نادیدشون بگیرم

تو ب ی ورت نبودن رو سرلوحه کل زندگیت قرار دادی    

آره بخدا انقد راحتی😃😂😂😂

2706