2733
2734
عنوان

پاگشای جاری

1266 بازدید | 71 پست

دوستان.. 

منو مادر شوهرم پاگشا نکرد...

یعنی هییییچ کاری نکرد ن عید نه یلدا هیییییچیییی...

پاگشا هم هیچی...

در حالی ک خواهر زاده شو ک بعد من عروسی کرده بودن پاگشا کرد مفصل و ب من گفت بیا کمک😒😒

حالا جاری جدید رو همه رسم ها رو براش ب جا اورد... و هی جلو من میگه تو توقع نداشتی اون داره اونا رسم دارن... اونا فلانن و.... 

پاگشاش کرد و مادر و خاله و.... جاری رو دعوت کرد... منم سر شام رفتم شام خوردم اومدم هی چپ چپ و با اخم نگاه میکرد ک کمک نکردم...

منم پیش مادر جاریم نشستم تمام مدت باهاش گفتم و خندیدم...

حالا توقع کرده ک چرا پاگشاش نمیکنید شما....

منم ب شوهرم گفتم عمراااااا

شما بودین چکار میکردین..

من هی ب شوهرممیگم مگه برا من کاری کردن ک توقع داره...

منو پاگشا نکرده اونو کرده چطور روش میشه به من دستور بده.....

اونم میگه عیب نداره این یه کارو هم بکنیم تومو شه بره دهنا بسته شه...

منم زیر بار نمیرم...

چند روزه اعصابم خورده...

خیلی از دستشون غصه میخورم....

زبونم ندارم جواب بدم..

فقط اخم میکنم...

خیلی حس بدی دارم....

اه..

شما بودین چیکار میکردین

بايد بكني چه ربطي داره

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بودم میکردم

هم اینکه حرف و حدیث پیش نمیاد 

هم اینکه تو نباید مثل مادر شوهرت رفتار کنی که

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2738

عزیزم من اصلا با همسرم مشورت نکردم 

این کارای خانم هاست مردارو خاله زنک نکنید 

من دعوت نکردم  واسه تولد پسرم که اومد یه لباس خریده بودم بهش دادم اونم مامانم گفت وگرنه من نمیدادم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

منم دقیقااین جریانوباپسردایی شوهرم دارم 

مادرششوهرم همه جوره احترامشون کرده منوپاگشاکه نکردن هیچ رفتیم خونشون عیدی هم ندادن پولدارم هستن

حالامادرشوهرو شوهرم میگن دعوتشون کنیم من اصلاهیچ جوره توکتم نمیره

امضا ندارم انگشت میزنم☝

تو بودي كه مهمونيشو رفتي من عمرا نميرفتم، مادرشوهر منم هيچكاري واسم نكرده حتي خواستگاريمم نيومد ديگه بقيه اشو خودت بخون ولي من اصلا محلشون نميدادم در ٧ سال زندگي كه كردم ٤ بار بيشتر خونه اشون نرفتم

2706