2733
2739
عنوان

خانومای باردارتوروقران یک لحظه بیاین دارم میمیرم ازنگرانی😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 79 پست

ترشح طبیعیه نگران نباش , من الان 17 هفته ام هنوز دارم

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیادبود؟ 

نه زیادبه اندازه ی ی سکه ترشح ابکی قطره قطره اومد

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2728
بچه ها من دیشب خود به خود کف دستم به اندازه یه سکه 50 تومنی کبود کرده. به جایی هم نخورده که بگم در ا ...

عزيزم كبودي توي بارداري اصلا خوب نيست زود برو دكتر 

با فكـرت رو لبٰــام يِ لَبخَنــ☺️ــد ميـاد ...  ❣️

نترس بابا چخبره مگه.خون ولک نباید داشته باشی.قطعا کیسه ابم نیست چون نی نی الان اندازه کشمشه پس فقط ترشحه که اگه‌زرد بود عفونت درغیراینصورت طبیعی..ازالان انقد نگرانی نه ماه قراره چجوری باشی گلم.نگران نباش

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
منم هفته های اول ترشحات ابکی زیاد داشتم گلم، جوری که لباس زیرم خیس میشد. نگران نباش، طبیعیه

خداازدهنت بشنوه میشه برام دعاکنی؟

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
واقعا؟نگرانم اخه بعدکلی انتظارخدابهم داد😭

بابا نگران نباش خيالت راحت

از اين به بعد انقد چيزاي عجيب برات اتفاق ميوفته كه ترشح هيچي نيس پيشش 😂

با فكـرت رو لبٰــام يِ لَبخَنــ☺️ــد ميـاد ...  ❣️
2740
بچه ها من دیشب خود به خود کف دستم به اندازه یه سکه 50 تومنی کبود کرده. به جایی هم نخورده که بگم در ا ...

ورمم داری ؟ رفتی دکتر بهش بگو شاید ازمایشای اعقاد خون برات بنویسیه مطمئنی جایی نخورده

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

برو دکتر ممکنه خونت لخته شده باشه برای رقیق کردن خون قرص اسپرین میدن معمولا. چندهفته بارداری؟

نه زیادبه اندازه ی ی سکه ترشح ابکی قطره قطره اومد

نگران نباش اگر هفته های آخرت به مقدار زیاد و یکدفعه ازت ترشح خارج شد یعنی کیسه آبت پاره شده مواظب باش اجسام سنگین بلند نکن

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
خداازدهنت بشنوه میشه برام دعاکنی؟

کیسه اب از سه ماهه دوم به بعد امکان پارگیش هست نه هفته شش

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
نگران نباش اگر هفته های آخرت به مقدار زیاد و یکدفعه ازت ترشح خارج شد یعنی کیسه آبت پاره شده مواظب با ...

شیش هفتمه

2706