2733
2734
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
انشالله. دیشب یه لحظه دنیا رو سرم خراب شد

میفهمم.....اینا تا دنیا بیان ما همین جور باید استرس  بکشیم گویا ولی به دلت بد نیار...چیزی نمیشه فقط ماها خیلی چشممون ترسیده

باورت میشه مائده هیچ وقت تو عمرم اینقدر شکر خدا نکرده بودم.....هر روز صبح که پا میشم خدا رو شکر می کنم میگم یه روز دیگه به سلامت گذشت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میفهمم.....اینا تا دنیا بیان ما همین جور باید استرس  بکشیم گویا ولی به دلت بد نیار...چیزی نمیشه ...

منم دقیقا همینطور 

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
آره عزیزم....یه دخمل گوگولی ایشالا...خدا این تهش هم به خیر بگذرونه 

رویان جون چند هفته ای الان؟

بببنم چقد باهم فرق داریم؟

2738
من الان 22 هفتم تموم شده ...تو هفته 23  تو چی؟

روز چهارم از هفته ۱۸

فک کنم  ۵ هفته تفاوت داریم درسته؟

زایمانتون کیه؟

زایمان منو زده ۵ آبان

انشالله بسلامتی طی کنی و فارغ شی. الان استراحتی یا کاراتو میکنی؟

قربونت برم

همچنین خودت😍

اومدم خونه مامامنم استراحت

دکتر نگفت کامل استراحت کنو اینا فقط گفت پله بالا پایین نکن و کار سنگین و نزدیکی نکن ولیمنو شوهرمو مامانم گفتیم بذار استراحت کنم همش تا یکم برم ماهای بالاتر خیالمون راحت بشه

قربونت برم همچنین خودت😍 اومدم خونه مامامنم استراحت دکتر نگفت کامل استراحت کنو اینا فقط گفت پله ب ...

۲۹ خرداد عروسی داداشمه بنظرت چجوری برم که اذیت نشم؟ صندلی عقب ماشینو کلا بگیرم که دراز بکشم؟

🦋
۲۹ خرداد عروسی داداشمه بنظرت چجوری برم که اذیت نشم؟ صندلی عقب ماشینو کلا بگیرم که دراز بکشم؟

نه بابا بی خیال برو برقص حال کن

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2706