2737
2739
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
اتفاقا عاشق آب بازی و حمومه..باز با این موافقم.. اما اینکه نزارم بخوابه درصورتی که گردنش میفته یه ور ...

مینا جون حرف اون دوتارو گوش نده😊

هر بچه ای یه مدلی میخوابه و عادت میکنه

کم کم قانون خونه ت برا خواب دستش میاد

بچه رو عذاب نده بدتر میشه

ترنم بعد ۹ کم کم دیگه طرف شب نمیخوابید

ظهرکه نیم ساعت میخوابید میرفت دیگه تا شب ساعتای ۱۲ اینا

دیگه تنظیم شده تقریبا

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
آقا ۸۰۰صفحه شدا نمیخایید بریم تاپیک جدید؟؟؟

دستتو میبوسه

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤦🏻‍♀️😂 بخدا نمیدونم چرا باز گفتم ساناز!!!!!!! من یه اخلاقی دارم اکه اسم یکی اشتباه بیافته تو ذه ...

مااااااشاالله به این زکاوت😁

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2731

بچه ها چرا انقدر بدشانسم

امروز وسط سیکلم بود که برم بیمارستان که وارد سیکل بشم ولی الان دو هفته زودتر پریود شدم

واقعا سنگی نبوده که جلوی پای من نیفته

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
برو بیمارستان دو هفته زودتر وارد سیکل میشی خب عزیزم خوبه ک

یعنی چی؟؟؟!!!

رفتم بهم قرص جلوگیری داد تا ۲۴ خرداد

یعنی من اگه پریود هم نمیشدم دکتر قرص جلوگیری میداد برای سیکل بعدیم؟

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2738
یعنی چی؟؟؟!!! رفتم بهم قرص جلوگیری داد تا ۲۴ خرداد یعنی من اگه پریود هم نمیشدم دکتر قرص جلوگیری می ...

تاپیک بعدی و بزن

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
سلام مهربون خوبی گلم من ک هستم ک فدات شم درگیر روزمرگی هامم بی هیچ تغییر خاصی

منم مثل تو 

تاپیک بعدی و بزن

باور میکنی اصلا بلد نیستم😂😂😂😂

من فقط بلدم بیام اینجا و برم

برو بیمارستان دو هفته زودتر وارد سیکل میشی خب عزیزم خوبه ک

تو بزن تاپیک بعدی رو

باور میکنی اصلا بلد نیستم😂😂😂😂 من فقط بلدم بیام اینجا و برم

به تو میگن زن زندگی😄

راستی الان پریودشدی چیکارباید بکنی؟