2737
2734
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81676 بازدید | 16022 پست
منظورم تو نبودی😐😏

منظورت منم😕😐

بخدا نمی دونید ترنم چقددددر اذیتم میکنه 🤦🏻‍♀️

یک شب قصد کردیم ۱۱ شب بخوابیم باورت میشه ۷ و نیم صبح خوابیدیم!

شب دیگه از ساعت ۹ شب تا ۲ رو دستم بود

خدا شاهده میگم رو دستم بود یعنی حتی برا دستشویی نتونستم بزارم ش زمین

وقت گیر بیارم فقط می خوابم یعنی به عبارتی بیهوش میشم😕

البته اینم بگم خیلی وقته نت ندارم که بیام سر بزنم

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
نه بابا........چه حالی.... خیلی التماس دعا دارم نمیدونین چه بلایی سرم اومد که..... روز هشتم فشارم ر ...

وای میترا درکت میکنم

منم از ۹ روزگی ترنم رفتیم بیمارستان 

چقدر بد بود اون روزا

اصلا جسم و روح ت باهم خسته میشه 

چه رورای بدی بود

ان شاالله برا توهم زود زود تموم میشه

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نگاااار مدیونی اگه فک کنی تو گروه اونا هستم .😕😐یعنی جررررر واجررررت میکنم..

من کلا تل ندارم.

بنظر منم اون جوری نگو ببین دوستان ناراحت شدن..

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
2731
ای بابا دارو رو دادی؟تغییری کرد؟؟ هستی نازنین جدیدا شبا پدری از من در میاره برا خوابیدنش که نگو،یع ...

اره بهتر شد 

اسيد مريشو سوزونده😩😩😩

من اين وضعيت رو ٣ هفته ست دارم 

واسه دندونه 

اگه خيلي اذيت بود استا بده 

درد داره بچه

منظورت منم😕😐 بخدا نمی دونید ترنم چقددددر اذیتم میکنه 🤦🏻‍♀️ یک شب قصد کردیم ۱۱ شب بخوابیم باورت ...

الان ميفهمي ما چي ميگفتيم 

تا ٤ ماهگي واقعا روزاي سختيه 

خيلييااااا

اره بهتر شد  اسيد مريشو سوزونده😩😩😩 من اين وضعيت رو ٣ هفته ست دارم  واسه دندونه  ...

اتفاقا دکتر به منم گفت اگه رسیدگی نشه مری رو میسوزونه و مری به مرور تنگ میشه

ماشاالله هر روز یه برنامه جدید دارم برای گریه کردن

مشکل اینه که استامینوفن نمیخوره،بالا میاره،وقتاییم که تب داره فقط شیاف استفاده میکنم

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
منظورت منم😕😐 بخدا نمی دونید ترنم چقددددر اذیتم میکنه 🤦🏻‍♀️ یک شب قصد کردیم ۱۱ شب بخوابیم باورت ...

حالا قشنگ درک میکنی ما چی میگفتیم!؟

ببین اصلا تعارف نکن،حتما اگه میشه از خانوادت کمک بگیر چون واقعا سخته و آدمو از پا در میاره

مونا من براش نذر حضرت رقیه و علی اصغر کردم تا اوضاش یکم بهتر شد،شماهم بکن

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2740

بچه ها یچیزی بگم ماتحتتون تا فیها خالدون میسوزه

اومدنی به مشهد یکی بچه ۴ یا ۵ ماهه داشت از بچه یه صدا بگی دراومد؟ نیومد. فقط باباش باهاش بازی میکرد خنده میکرد یعنی اینقد این بچه باحال بودا

🦋
چقد اینجا همه چی به همه برمیخوره ما به خاطر اینکه یهو سوالای فوری درمورد بچه برامون پیش میومد تو تل ...

بابا هرجا که آدم دلش میخواد می‌تونه اونجا باشه

شماهام عزیزم حق دارید واقعا

شرایط انتظار تکراری کجا و شرایط بچه داری که هرروز با یه چالش جدید مواجه هستید کجا

توهم یکم ماهارو درک کن واقعا خسته ایم  فکر کن همگی از زمان انتظارمون  باهم بودیم الان خداروهزار مرتبه شکر  ماشاالله بچه های شما بزرگ شدن و ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

انقدر به هم دیگه سخت نگیرید و زود از هم ناراحت نشید تو این مدت فقط ماها بودیم که توی هر زمینه ای بیشتر ازهمه همو درک کردیم حتی حرفامونو به نزدیکترین اطرافیان هم نتونستیم بگیم و نگفتیم نذارید این جمع دوستانمون خراب بشه

من به شخصه تو این مدت دلم به شماها خوش بوده و امید می‌گرفتم من حتی پیش شوهرم که نزدیکترینم بوده نتونستم خیلی حرفارو بزنم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
زنده باشی عزیزم آره محمد طاها😍🤗

سلام تبریک میگم عزیزم چشمت روشن😍😘

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
ببرش یه جا که کسی نبینه یه گاز به دستش بگیر

وای نارگیل اصلا شوکه شدم از این سوالش فقط نگاهش میکردم و به این فکر میکردم چه جوابی بدم همه هم گفتن راست میگه دیگه 

بچه نیستن ک....گودزیلان 😑

واقعا گودزیلاست باور کن تاحالا کسی اینجوری ازم این سوال و نپرسیده بود این یذره بچه اصلا از کجا حالیشه😨😰😬

وای نارگیل اصلا شوکه شدم از این سوالش فقط نگاهش میکردم و به این فکر میکردم چه جوابی بدم همه هم گفتن ...

نارگیل😂😂😂😂😂ببخشید گوشیم اینجوری تصحیح می‌کنه اسمارو

2706