2737
2734
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
بچه ها من و شوهرم دیشب فهمیدیم تو کربلا تو یک شب هردومون خواب دیدیم  من خواب دیدم یه زن اومد ب ...

زهرا جون تو حاجتتو گرفتی..😍😍😍😍

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
نه خدايي الان چه فرقي كرد؟؟؟

اگر اندکی چشم بصیرت و کمی خلوص نیت داشتی نو شدن رو میدیدی

ای بی ذوووووق

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلاااام سلام تاپیک نو مبارک کاش میزاشتید یهو موقع سال تحویل میزدید ایشالله این تاپیک پر شه از بی ...

سلام 💗💙💚

به به سلام رفقاااا .... تاپیک نو مبارک .ان شاالله تاپیک پرباری باشه و تاپیک بعدی همه مامان شده باشن ...

سلام به روی ماهت 💞💞💞💞💞💞💞

2728
ای بابا چرا قبلی رو قفل کردید من چنتا کامنت داشتم که باید جواب میدادم    

بی خیال😄😄😄😄

سلام سلام سلااااام تاپیک نو مبارک الهی ک من و نگار و مائده و ...خیلی زود تو این تاپیک بی بی چکای م ...

سلام

فدایی داری عسسسل 😍😍😍💜💛❤💓💚💙💗💖💟💞💝

زهرا جون تو حاجتتو گرفتی..😍😍😍😍

فکر نکنم

پریشب خواب دیدم رفتم دوباره کربلا نرفتم حرم انقدر گریه کردم گفتم من نمیام با همشون قهرم حاجت منو نمیدن

برا شوهرم که تعریف کردم خوابشو تعریف کرد فهمیدیم شب جمعه تو کربلا دوتامون همین خواب رو دیدیم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
سلام 💗💙💚

به منم بگو به روی ماهت خووووو  بدجنس من حسودم قهر میکنماااااا

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
2738
به منم بگو به روی ماهت خووووو  بدجنس من حسودم قهر میکنماااااا

سلام به روووی ماهت حسود پلاستیکی😂😂😂😂😂😂

فکر نکنم پریشب خواب دیدم رفتم دوباره کربلا نرفتم حرم انقدر گریه کردم گفتم من نمیام با همشون قهرم حا ...

نفوس بد نزن هیچ وقت

بچه ها من و شوهرم دیشب فهمیدیم تو کربلا تو یک شب هردومون خواب دیدیم  من خواب دیدم یه زن اومد ب ...

وااای موی تنم سیخ شد به خدا

انشاالله انشاالله چند روز دیگه ماه رجب بی بی چکت مثبت شه

وااای موی تنم سیخ شد به خدا انشاالله انشاالله چند روز دیگه ماه رجب بی بی چکت مثبت شه

پریودم بابا😔😕

هستی بخدا دیشب که خوابشو تعریف کرد من اصلا شوکه شدم هردومون خواب مثل هم تو یه شب و حدودا تو یه زمان دیدیم چون اونشب فقط دو سه ساعت خوابیدیم

من به خوابم توجه نکردم و تعریف نکردم گفتم مسخرم می‌کنه شوهرم ولی وقتی اون تعریف کرد یه حس خوبی بهم دست داد چون مرداد کمتر اینجور خوابها میبینن

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

واااای من خواب بچه هم دیدم اومدم اینجا میگم😓😓😓

چجوری تحمل میکنید که نیاید برامون تعریف کنید چخبره

سلام عشقا تاپیک نو مبارک انشاالله که این تاپیکم مثل قبلی پره بیبیه مثبتو نینی بشه. نگار حدس خودتو گفتی نینیه مونا پسره یا میدونی؟

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤
2706