2737
2734
عنوان

موهامو کوتاه کنم؟

2157 بازدید | 32 پست

خانوما من موهام بلند بود تا روی با.سنم بود 

بعد من چندتا شاخه دکلره گذاشتم و رنگ داااغون شده موهام خشک شده  هرروزم انگار داره کوتاه تر میشه

من روغن ارگان میزنم و ایناهم هیچ تاثیری نداره

دیروز رفتم دکتر 

دکتر گف فقط چربش کن و کوتاهش کن گفت موهات سوخته و باید کوتاهش کنی 

یه شامپو داد گف اینو بزنی موهات بلند میشه زود 

شوهرم عااااشق موهای بلنده در حدی که کلی اصرار کرد برا موهات برو دکتر 

حالا میگه برو موهاتو کوتاه کن موهات بد شده خیلی خشک شده جنسش خراب شده  

میگه موهاتو کوتاه کن زود بلند میشه 

بچه ها کوتاه کنم بلند میشه ینی؟ 

دلم نمیاد  

خدایا غلط کردم 

💚💜You and me together, nothing is better

انقدر حساس نباشین، عمرتو که نمی خوای کوتاه کنی، مو هم بلند می شه، خیلی زودتر از چیزی که فکرشو بکنی

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند، خدا، جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دل نمیاد البته نسوخته

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731

اسم شامپوش چیه

انشالا سلامتی موهاتو ب دست بیاری گلم از امروز موهاتو دست بکش نوازش کن بوسشون کن همین شکلی ک هستن دوسشون داشته باش بهشون مخلوط تخم مرغ و مایونز بزن و چهار انگشت کوتاه کن و براشون روزانه سه تا صلوات بفرست حتما سلامت کامل رو ب دست میاره

انقدر حساس نباشین، عمرتو که نمی خوای کوتاه کنی، مو هم بلند می شه، خیلی زودتر از چیزی که فکرشو بکنی

نه مال من دیر بلند میشع

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
منم دل نمیاد البته نسوخته

من ته موهام داغونه 

از طرفیم تیکه ای کوتاه شده موهام

ینی بخوای قسمتای سوختشو کوتاه کنی باید خیلب کوتاه بشه تا همش بره 

عقدم هستم برا عروسیم میترسم موهام کوتاه بشه خیلی

2738

اگر الان کوتاه کنی خیلی بهتر بلند میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اسم شامپوش چیه انشالا سلامتی موهاتو ب دست بیاری گلم از امروز موهاتو دست بکش نوازش کن بوسشون کن ه ...

نمیدونم نسخه نوشت قیمتشو پرسیدم گف 120

شوهرم گیر داده برو کوتاه کن زودتر بلند بشع 

مثلا فک میکنه سر یه ماه دوباره موهام همونقدی میشع😐😁

عزیزم موی کوتاه و مرتب خیلی بهتر از موی بلند و سوخته و نامرتبه 

چه حرف خدبی بود واقعا همینطوره 

شوهرم تازه بروز میده موهات خیلی بد شده 

در صورتی که عاشق موهام بود 

2706