2737
2739
عنوان

لک قهوه ای روشن و لخته خون

144 بازدید | 4 پست

سلام دوستان عزیز نی نی سایت 

من دوره هام سی روزست امروز26سیکلمه و از دیشب لک قهوه ای روشن دیدم نزدیک به دو هفته که شکم درد دارم این لک میره و میاد و یه لخته اندازه یه دونه عدس دیدم دیگه هیچی نیومد 5روز مونده به پریودم تا حالا اینجوری نشده بودم لخته خون خیلی فکرمو مشغول کرده الان پاک پاکم ترشحات بی رنگ دارم 

تازه امروز(97/12/12 ساعت 10:55 صفحه 997)فهمیدم که اومدی تو دلم خیلی خوش اومدی مامانی قربونت برم که داری دنیای منو بابایتو لذت بخش تر میکنی چقد تصورت کردم چهار دست و پا رفتنت با لباس کوچولوی نرم نوزادی فدای بوی بدنت که خاصه.... واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید
منم یکی دوماهه اینجوری شدم 😐 سابقه هم نداشته .البته مجردم

من درحال اقدامم شاید عفونت باشه

تازه امروز(97/12/12 ساعت 10:55 صفحه 997)فهمیدم که اومدی تو دلم خیلی خوش اومدی مامانی قربونت برم که داری دنیای منو بابایتو لذت بخش تر میکنی چقد تصورت کردم چهار دست و پا رفتنت با لباس کوچولوی نرم نوزادی فدای بوی بدنت که خاصه.... واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728