2733
2739
عنوان

تاریخ سزارین کی میزنه دکتر؟؟

217 بازدید | 15 پست

من هفته پیش33هفتگی رفتم دکتر واسم سونو ماه اخر وازمایش داد..گفت وقتی انجام دادی بیا..حالا میخوام بدونم واسه این هفته شنبه نوبت دارم برم بهم تاریخ میده چون سزارینیم.. اخه میخوره ب تعطیلات و اینا باید برگردم تا اونموقع

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته 38

قدمشم مبارک😍

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
2728

منم ٣٣ هفتم بچم بريچه قراره امروز فردا برم دكتر. الان واسم سزارين مينويسه يا باز هفته هاي اخر بايد برم؟

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

ن قبلیا رو هم سزارین بودم..گفتم خدا کنه شنبه تاریخ بزنه واسم تا مطمین شم کی زایمان میکنم

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
2738

دوستان من بیست و پنج هفتم نمیدونم چرا از الان انقباض دارم سابقه ی زایمان زودرس هم دارم خیلی میترسم اوایل کم بود اما الان روزی پنج شش تا انقباض دارم چکار کنم

انسانیت کامل ترین دین
الان زوده واسه من هفته ۳۸نوشت 

اووووفف تا اون موقع بايد از استرس بميرم كه نكنه برگرده🤦‍♀️

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
یه هو زیر دلم میگیره بعد چند ثانیه ول میکنه ولی اون موقع از دردش نمیتونم نفس بکشم

زیردل ینی پایین شکم؟وای منم دوباراونجوری شدم یبارشوازخواب بیدارشدم ازدرد.اصلانمیتونسم تکون بخورم خطرناکه؟برامن سفت نشدافقط دردگرفت

2706