2733
2734
عنوان

آمپول لاغری ویکتوزا

27001 بازدید | 44 پست

سلام به همگی شبتون بخیر

بچه ها من دو هفته پیش سه تا ویکتوزا خریدم یکیشو تقریبا نصفشو استفاده کردم دیروز فهمیدم باردارم دوتاش همینجور پلمپ موند

هرکسی خاست شصت تومن زیر قیمت داروخانه میدم اون دوتارو

کسایی که از ویکتوزا استفاده کردن یا میکنن میدونم چه امپولی هست و نیاز به توضیح نیست. بالای ده کیلو در ماه باعث لاغری میشه من تو ده روز شش هفت کیلو کم کردم

راجع به این آمپول هم اینجا هم تو گوگل کلی اطلاعات هست لطفا اونجا اطلاعاتشو بخونید

این آمپول به شددددت کاهش اشتها و کاهش وزن داره

داروخانه سیصدو ده هزار تومن هست هرکسی خاست دویستو پنجاه میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه خورده شما بگو راجع بهش

مثل امپولای دیابت میمونه و روزانه به شکم زده میشه به شدت کاهش اشتها دارع و ماهی ده کیلو راحت وزنو پایین میاره 

برای بیمارای تیروییدی باردار و شیرده منع مصرف داره

توسط دکتر غدد تجویز میشه و آمریکایی هست

2738
بعد یه سوال عزیزم خودت تزریق میکنی؟؟سخت نیست؟؟

نه اصلا سخت نیست سوزنس خییلی ریزه یکی دو سانت اصلا دردی نداره مثل انسولین دور ناف یا بازو یا رون تزریق میشه. خود داروخانه یا دکتر زدنشو یبار یادتون میدن

نه اصلا سخت نیست سوزنس خییلی ریزه یکی دو سانت اصلا دردی نداره مثل انسولین دور ناف یا بازو یا رون تزر ...

بعد قیمت داروخونه چنده؟؟بریم دکتر غدد بگیم برا لاغری مینویسه واسمون؟؟

دردیعنی توخاک خودت غریب دیاری....
بعد قیمت داروخونه چنده؟؟بریم دکتر غدد بگیم برا لاغری مینویسه واسمون؟؟

قیمتش همه جا سیصدو ده هزار تومن هست 

بله اگه اصافه وزن دارید تیرویید ندارید و باردار و شیرده نیستین مینویسه فقطم با نسخه دکتر غدد میدن

قیمتش همه جا سیصدو ده هزار تومن هست  بله اگه اصافه وزن دارید تیرویید ندارید و باردار و شیرده ن ...

خیلی گرونه ولی خب واسه من که ۱۰کیلو اضاف دارم فکر کنم ۲تا بسه شیردهیم تموم شه حتما میرم دنبالش

دردیعنی توخاک خودت غریب دیاری....
2706