2737
2734
عنوان

مادرشوهرمو زدم چشاش کور شد

778 بازدید | 44 پست

اگه یه تایپیک اینجوری باشه همه با سر میان خب بچه ها من تایپیک قبلم خواستم بیاین دور هم از تجربه هام استفاده بکنیم و شما هم بیاین در کنار هم باشیو و کمک کنید واسه خونه تکونی.

و شما هم ترفند بدید.

ببخشید واسه عنوان مجبور شدم😂😂😂

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خداقوت پهلوان

تیکر عروسیمه😇💑...وقتی ازم دوری دلتنگی رو قلب من آواره💟هرجا برم فکرت حتی ی شب تنهام نمیزاره💟وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه💟هرجا برم دورم هرجا بری دوری غربت تموم عالمه💟حال دلم با تو خوشه..‌‌‌......💞
 😄😄 گفتم چه جراتی

😂😂😂😂جراتشو هم ندارم ولی وجدان که دارم😂😂

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

میگم بچها بیاین یه گروه بزنیم جمع بشیم هرروز راجب کارایی که کردیم منظورم کار خونه حرف بزنیم به هم کمک کنیم

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2706