2733
2739
عنوان

تبریک تولدم از پسر گلم+عکس

543 بازدید | 38 پست

برام خیلی ارزشمندم.خدارو شکر.

از سمت شوهرمم مطمعنم هیچ تبریکی دریافت نمیکنم.یه اوضاعی برامون پیش اومد درکش میکنم😢😢😢

این متن رو هم برای تسلی دلم از پسرم خواستم بنویسه.سال اول خوندن نوشتن یاد میگیره😍😍

واقعا...ما کوچیکا خدامون بزرگه..

خداحفظش كنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خدا حفظش کنه

تولدتون هم مبارک باشه❤🎊🎈🎉

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2740

چه متن جالبی خدا حفظش کنه تولدت مبارک

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

خداحفظش کنه وامیدوارم درتمام مراحل زندگیش مامان جونشوهمیشه خوشحال کنه😘😍

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

عزیز دلم. یه دنیا باارزشه همین نوشته. 

خوب کردی بهش ابراز محبت رو یاد می دی 

تولدت مبارک خانوم گل 😘🌹💖💖💖

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

ای جووووونم😍😍

ماشالله

خوش خط پسرت

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2706