2733
2739

سلام عزیزان من مشکلم اینه که بین هر پریودیم نهایتا"یک هفته پاک هستم و بیشتر ماه رو خونریزی دارم انواع آزمایشها و سونوگرافی انجام دادم به من گفتن مشکلی نداری تا مرحله آخر که کورتاژ تشخیصی انجام دادم وبه من گفتن مشکلی نداری و فقط هورمونهات خیلی نامنظمه یه بارم که مشهد رفتم دکتر اونجا هم آزمایش و سونو انجام دادم گفتن مشکلت از اعصاب هست من خودم هم احساس میکنم افسردگی شدید دارم خیلی عصبی هستم تو زندگی دغدغه زیاد دارم بارداریهای ناخواسته و بچه های قد و نیم قد باشوهری که اصلا"کمک حالم نیست حالا از دوستانی که روانشناس هستن سوالم اینه آیا این نامنظم بودن هورمونها به اعصاب ربطی داره ؟؟راهکار یا درمانی داره مثلا "با داروهای درمان افسردگی اثری داره ؟؟لازم به ذکر برای تنظیم هورمونها انواع قرصهای جلوگیری رو دکتر زنان برام تجویز کردن ولی هیچ کدوم هیچ اثری برای من نداشته ومن دقیقا"۴ساله این مشکل رو دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله شرایط روحی روی بهم ریختگی هورمونات موثره

من خودم بسته ب شرایط روحیم کاهی عقب میندازم گاهی جلو

کلا عزیزم اگه اونقد شدیده ک همش خونریزی داری و اینا

حتما مراجعه کن به یه روانپزشک

نه متخصص اعصاب و اینا

اول مراجعه کن روانپزشک

شاید نیاز ب دارو درمانی نباشه

شاید همزمان دارو درمانی برات روان درمانی تجویز کرد 

پیگیر باش داغون میشی ک ۴سال اینطوری!!!

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

من فکر میکنم کمرت ضعیف شده برو عطاری بهت میگه قرص کمر و نخود وماش پودر شده  و روغن حیوانی باید ببندی به پایین کمرت یه کمی هم به ملاجت بذاری یه روسری روش ببندی ۴-۵ ساعت بمونه بعد بری حمام 

2738

سلام دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کارش عالیه ایشون مدرس دانشگاه و مدرس کارگاه های تخصصی روانشناسی دانشگاه علامه هستند

شماره کلینیکشون سر شهرآرا ۸۸۲۶۷۰۴۰ و ۸۸۲۶۷۰۶۸

و شماره تلفن همراه خانم دکتر ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸