2733
2734
عنوان

میخوام دست و پامو وکس کنم

93 بازدید | 6 پست

هر بار دست و پام یا حتی صورتمو وکس کردم دونه دونه شده 

کسی میدونه چیکار کنم که اینجوری نشه؟

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈

منم اینجوری میشدم رفتم دکتر پوست یه کرم ساختنی بهم داد بعد وکس بزنم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
منم اینجوری میشدم رفتم دکتر پوست یه کرم ساختنی بهم داد بعد وکس بزنم

تاثیری هم داشت؟

روش خونگی برای این مشکل وجود نداره؟

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاثیری هم داشت؟ روش خونگی برای این مشکل وجود نداره؟

هنوز استفاده نکردم... منظورت از دون دون چیه ؟ من حالت جوش بدنم میریخت بیرون

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
هنوز استفاده نکردم... منظورت از دون دون چیه ؟ من حالت جوش بدنم میریخت بیرون

آره دقیقا مثل جوش .. خارش هم داره  

آره دقیقا مثل جوش .. خارش هم داره    

منم دقیقا همینطورم... برید دکتر پوست