2737
2739

اول از وسایلای استیلتون میگم.

حوش شیرین_ابلیمو_مسواک _مایع ظرف شویی واقعا معجزه میکنه

برا تمیز کردن سینگ و گاز و چیزای استیل کلا من تمام کتری و پشت ماهی تابه ها و چیزای استیلمو با همینا برق میندازم ینی میشه مثل روز اولش.

اول جوش شیرین رو به تمام قسمت مورد نظرتو پخش کنیید. بکنید تو نمک دون تا راحت تر باشید.

بعد ابلیمو رو هم اسپری کنید رو تمام قسمتش باز و بعد هم قطره قطره های کوچیک مایه بریزدی و بزارید ده دقیقه بگذره بعد به اسکاج یا هر چیزی که میخواین باهاش بشورید ولی سعی کنید برا چیزای استیل زیاد سیم نکشید که هش بیوفته.مسواک بزنید و قشنگ بشوریدش میشخ روز اولش

اگر مورد پسند بود اخر شب بقیشو هم برات بگم 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر خواستین  من بقیشو اخر شب میگم بیاین بخونین.

و شما هم هر چیزی میدونین بیاین بگین.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

اگر میخواین لباس هاتون چرک نشه توی ماشین لباسشویی چندتا گلوله الو مینیوم بندازین بین لباسا زیاد بزرگ نباشه ها چون به عنوان اشغال جدا میشه از لباسا. 

2738

وسیل های تزئینی استیلتونو بزارید توی ماشین ظرفشویی و جلاسنج بخرید از مغازه و بریزید تو ماشین تا برق بزنن مثل روز اووول

[QUOTE=83567849]مبلی که تاج اش مشکی و تو برش ها و گل های تاج خاک گرفته[/QUOTE

دوست عزیزمون گفتن مایع پارافین برای وسایل چوبی امتحانش کن ظرر نداره.

اگ مایلید به ادامه این تایپیک لطفا نظرات خودتونو بگیر و ترفندهای خوتدونو هم بنویسید تا خونه تکونی راحت تری داشته باشیم

برای تمیز کردن سینی توستر و داخل توستر که روغن مونده.هم راهکار بدین که چطوری پاک کنم

دقیقا همون ترکیب جوش شیرین و ابلیمو و مسواک عالیه فقط اگ زیادی کثیفه موادشو بیشتر بکن. مثلا جوش شیرین زیاد بزن

برای تمیز کردن سینی توستر و داخل توستر که روغن مونده.هم راهکار بدین که چطوری پاک کنم

و گاز پاک کن رخشا هم استفاده کن

دقیقا همون ترکیب جوش شیرین و ابلیمو و مسواک عالیه فقط اگ زیادی کثیفه موادشو بیشتر بکن. مثلا جوش شیری ...

مرسی گلم.برای سینی توستر اینکارو حتما انجام میدم. ولی برای داخل توستر چیکار کنم میترسم از کف که سوراخه این مواد بره وارد کف توستر و قسمت المنتش بشه

2706