2733
2734

اونروز تاپیک زدم که منم خیانته شوهرمو دیدم

دخترخالم خیانت دیده اونجوری که میگه شوهرش با کلی زنو دختر در ارتباطه.عکسای زشتی هم از شوهرش دیده😒

خالم یکی از قربانیایه خیانته.میگفت وقتی از شوهرم نون میخواستم یا هرچی جوش میاورد حتی کتکم میزد.اما مچه شوهرشو گرفته که چطور میلیون میلیون خرجه زنای خیابونی میکنه😐

زنه پسرخالم ازش طلاق گرفت چون پسرخالم همش درحاله چت با دخترای دیگه بود

دختر خاله دیگم هم خیانت دیده میگه شوهرش با دختری بوده که اونقد دختره زشت بوده که دخترخالم ازتعجب شاخ دراورده بود

عمم پس از سی سال زندگی به خاطره یه زنه جوونو خوشگل یه کتکه حسابی از شوهرش خورد.میگفت تو زندگیش چیزی کم نذاشتم.اما تا جوونیمو از دست دادم دیگه منو نمیبینه و همش چشمش دنباله اون زنه جوونو خوشگله

هر چقد فک میکنم این کار از کجا میلنگه به نتیجه ای نمیرسم.چون هم مثالایی که از فامیل زدم هم جوونن.هم وفادار.هم قشنگ..هم شوهر دست اما الان همشون فقط افسردن که به خاطر بچه تحمل میکنن...دلم دیگه از دنیا گرفت😭

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

خونِتونو عوض کنین😐

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

کلا خیانت زیاد شده مشکل فامیل شما نیست فقط مثل طاعون و وبا که ی دوره ای کلی قربانی داشت یوقتم از این دوره و حجم خیانت مردمش باید بگن

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
2738

می ترسم بگم ما تو فامیل همچین چیزایی تا حالا نداشتیم ! اما سر خودم بیاد !!!😐😐😐😐

خدا به راه راست هدایت کنه همه زن ها و مردهای خونه خراب کن را

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

چون ما زنها پشت هم دیگه نیستیم

اگه زن ها به خودشون اجازه نمیدادن با مرد زن و بچه دار رابطه داشته باشن و دوست بشن سرنوشت هیچکس اینجوری نبود

مشکل از جنس خودمونه که هوای همو نداریم

از امروز منم رژیمم 😊😊😊وزن شروع 66 و 700 گرم
می ترسم بگم ما تو فامیل همچین چیزایی تا حالا نداشتیم ! اما سر خودم بیاد !!!😐😐😐😐 خدا به راه راست ...

به خدا یهو افتاده به جونه فامیل از کسایی خیانت دیدیم که فکرشم نمیکردیم

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
😐😐 مثل اینکه خیانت اپیدمی شده تو فامیلاتون 😓😓

احتمالا بیشترم بشه...کار از کجا میلنگه نمیدونم

یکی از داداشام ب زنش خیانت کرد،زنش فهمید و حق طلاق رو گرفت،

بعد ده سال دوباره خیانت کرد،زنش فهمید ب روی خودش نیاورد.خیلی خوب با داداشم زندگی میکرد،داداشم راننده ی روز ک رفت خونه دید زنش نیست،تمام وسایل خونه رو و ماشینش رو برده،فقط دخترشون با ی موکت و تی وی گذاشته و رفته.

اون یکی داداشمم خیانت کرد،ی روز ک رفت خونه زنش نبود.وقتی پرسید زنشو برده بودن کلانتری ب خاطر رابطه با مرد متاهل،زن طرف دیده بودشون و شکایت کرده بود

داداشم طلاقش داد

2706