2737
2739

مگه چند بار آی وی اف کردی .کیفیت جنین هات بد بود

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخام درمورد جنین اهدایی بدونم شوهرم اسپرم نداره و به ما جنین اهدایی پیشنهاد شده

خب اسپرم اهدایی بگیرید

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2731

ان شاءالله خودت به حکم خدا بزودی طبیعی باردار بشی

2738

من یک بار آی وی اف کردم ۲۱ تخمک داشتم ۵تا بالغ بود که دوتاش جنین شد متاسفانه منفی شد

میخام درمورد جنین اهدایی بدونم شوهرم اسپرم نداره و به ما جنین اهدایی پیشنهاد شده

سلام 

اگر اینطوریه فکر کنم راه خوبی باشه .چون دیگه نمیخواد زیاد امپولها رو بزنید .این دارو ها در طولانی مدت خیلی انر بد داره برا همن پیشنهاد جنین اهدایی میشه . 

فرمودید همسرتون اسپرم نداره .یعنی بصورت نمونه برداری از ش اسپرم میگیرند؟

جنین اهدایی بهت پیشنهاد نکردن؟ مشکلتون چی بود؟ نگفتن چرا جنینا نموندن؟ و نگرفت؟

دکترم چند روز زودتر تخمک کشی انجام داد 

یعنی روز ۱۲ پریود .خودشم گفت اشتباه کرده باید روز ۱۴ یا ۱۵ پریود تخمک کشی میشدم تا جنین های بیشتری برام تشکیل بشن .ما نازایی بدون علت داریم .

ببین اسپرم اهدایی بهتره نصفش از خودتونه 

حالا اگه فک میکنی جنین بگیری بهتر از اسپرمه باید جای معتبر بری 

چون از سابقه و بیماری های پدر و مادر اون جنین که خبر نداری 

به مراکزم نمیشه اعتماد کرد واقعن 

از چاله تو چاه نندازی خودتو 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖