2733
2734
عنوان

خام گیاه خاری،لاغریه فوقلاده😍

630 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها،من هفته۶ رژیمم هستم،اومدم ب کسایی ک میخان این رژیمو بگیرن انگیزه بدم😍تو‌پست قبل کلا توضیح دادم خام گیاه خاریوه☺️تویه پنج هفته۹ کیلو کاهش وزن داشتم💪🏻فقط ۱۱ روز از رژیمم مونده به امیده کاهش پنج کیلو دیگه😁😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فداتم😍😍

یه چیزی که من ازش نتیجه گرفتم اینه که پلاستیک ببندی دور شکم و پهلوها بعد برقصی یا ورزش کنی نیم ساعت قشنگ عرق میکنی ووزن کم میکنی 

منم منم دختر ننه ام💞💞💞
چ جوری ابن رژیم چیا میخوردی 

رژیم خام گیاه خاری:
در این رژیم غذا هایی که حرارت دیده باشن ممنوعه حلا هرچیزی ک باشه چه برنج چه سبزیجات پخته...
فقط غذاهای طبیعی
خلاصه از تولید به مصرف😁
شامل:میوه جات،سبزیجات،سیفی جات،مغز میوه ها،میوه های خشک(من بیشتر هلو میخورم😋)خرما،کشمش،(ولی یادتون باشه مغزه میوه خرما کشمش میوه خشک که کالری بالایی دارن نباید زیاد مصرف بشن،)یک وعده در روز اونم برا این که فشارتون نیوفته و انرژی داشته باشید،من زیاد سالاد شیرازی درست میکنم،خیلیم خوشمزس برا شام،
بعدشم سعی کنید از سبزیجاتی که برگ سبزه تیره دارن زیاد بخورید چون اهن دارن مثل اسفناج،کلم سفید خیلی عالیه،چایی ممنوع چون اهن بدنتوه کلا میگیره،زیاد آب ولرم بخورید چون هم از اشتهاتون کم میکنه هم باعث لاغری میشه،۸-۱۰ لیوان در شبانه روز،برای سوختو ساز بدنتون دارچین و زنجفیل و لیمو ترش زیاد بخورید،مثلا من همیشه دارچینو با سیب میخورم،یا یه ذرشو داخل اب میریزم دم بکشه،برا زنجفیل هم یه تیکه کوچیک برش بدید بندازید تو اب با یه تکه از لیمو ترش که اونم برا چربی های شکمتون عالیه،این رژیم خیلی خیلی عالیه کلا سیستم بدنتو نو میکنه انگار خونه تکونی کردی،پوستتم شفاف میشه،اگه دیدید جوش میزنید دو حالت داره،جوش زیر پوستی ینی در خوردن یکی از میوه ها یا سبزیجات زیاده روی کردید،جوش سر سفید ینی از مغز ها زیاد خوردید،اگه این دو موردو رعایت کنید پوستتون خیلی خوب میشه عها اینم بگم
لبنیات هم ممنوع
چون برا مصرفشون باید حرارت ببینن

عمم و شوهرعمم خام گياه خوار شدن بعد كنتر از يكسال شوهرعمم كارش ب بيمارستان كشيد روده هاش پار شد اصلا يه ةضعي بود عمم شده بود اسكلت شوهرشم خيلي ناجور وااااي اسم خام گياه خواري مياد تنم ميلرزه

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
خيلي رژيم خوبيه اصوليه فقط دانه ها رو بايد مصرف كني كنجد و افتابگردان و... پدر من خيلي ساله خام گيا ...

اره خیلی عالیه من بیشتر گردو و بادام میخورم

کلی هم ویتامین دارن

کالری هم زیاد هست

ولی بازم کاهش وزن خوبی داشتم

عمم و شوهرعمم خام گياه خوار شدن بعد كنتر از يكسال شوهرعمم كارش ب بيمارستان كشيد روده هاش پار شد اصلا ...

نه خانومی 

برایه مدت طولانی اصلا 

فقط برای کنترل چربی بدن

اونم مدت مشخص داره۴۹ روز

2706