2733
2739
عنوان

فرم سینه بعد از شیردهی چجوری میشه😖

19013 بازدید | 51 پست

من قبل بارداری ۵۲ کیلو بودم الان هفته نوزدهمم شدم ۵۵-۶ کیلو، ۳-۴ کیلو تا این سن بارداری طبیعیه اضافه کردم؟

سینه هامم از این اوچولو سفتا بود الان خیلی بزرگ شده سنگین شده

بعد شیردهی میگن خالی میشه پوست آویزون میشه😰 من نگران هیکلم نیستم ورزش میکنم درستش میکنم ولی سینه هامو چیکار کنم😭 پوست آویزون نشه

کی تجربه داره بگید توروخدا🤰

شل میشه

اویزونم میشه متاسفانه مخصوصا اگ بزرگ باشه

فقط وقتایی ک شیرتوش پره سفته وبالاس

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعداز تموم شدن دوره شیردهی چنددرصد مثل قبل میشه؟؟

من ک فعلا شیردهیم.قبلش عالی بود.سفت وبالا.اماالان😐

شل شده

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2738

من توشیردهی ام...ولی فعلااوضاعشون خوبه...من قبلاهم سفت بودن....

ولی خواهرکوچیکم لیفت کردالان ظاهرش بدشده...

نکنیدخرابترمیشه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
نههههه😭😭😭 ینی کاری نمیشه کرد شل نشه؟

فک کنم هر کسی یه مدله سیستم بدن آدما باهم فرق میکنه

مثلا شکم من اصلا ترک نخورد و الان ک نی نیم ۹ماهشه وزنم کمتراز قبل بارداری شده و اندامم برگشته ولی هنوز تو شیردهی هستم امیدوارم اونم مثل قبل بشه😍😍

بله ميشه و منم دنبال درمانم بعد از دو دوره از شيردهي واقعا مثل سينه پيرزنا شده از اينور شكمم تا سر د ...

واقعا حس بدیه

انقد از خود گذشتگی میکنیم هیکل دخترونمون خراب میشه آخرشم خجالت زده ایم😭😭😭😭😭

فک کنم هر کسی یه مدله سیستم بدن آدما باهم فرق میکنه مثلا شکم من اصلا ترک نخورد و الان ک نی نیم ۹ماه ...

هیکل منم خوبه.فقط سینه 😖

مگه قراره تا آخر همینجوری بمونیم

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2706