2733
2739
عنوان

دوست دارید مثل کی باشید و نمیتونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل زنداییم بااینه دختر داییام باباشونو یاد می دن که بااون بد باشه ولی همیشه در حال خانه تکانی وتمیز کردن خانه است وغذا پختن به داماداست و بااحترام انها را صدامی کنه هدف از بد کردن زندایی دومم اینه که پدر همه اموالش را هر چه زودتر به اسم بچه ها کنه یک سال ازدواج کرده دریغ از یک لباس (زن دایی اولم فوت کرده

2731
واقعا هیچکس! عزیزم میتونی خودتو تغییر بدی! لازمه اش اینه که همینجوری که هستی خودتو بپذیری و دوست داش ...

درسته..

از خودم ک راضی هستم..

منظورم اینه ک باذاخره بعضی استعداد ها و ویژگی های دوست داشتنیمون در وجود خودمون نیست.. 

این تاپیکم از دو نظر جالبه..

اینکه اگه کسی بخونه ببینه ویژگی ای داره ک کسی ازش نامبرده اعتماد ب نفس میگیره میبینه چیزی ک بهش توجه نکرده ولی بقیه ممکنه ک دوست داشته باشن اونجوری باشن و نمیتونن ....

و از این نظر ک شاید به ادمهای اطرافمون فکر کنیم برا یک دقه و یهو بفهمیم ک چقدر دوست داریم شبیه فلانی باشیم و... 

صد در صد ک خودمون هم خوبیم... منظور من این نبود ک به جای کسی باشیم..   منظورم چیز های زیبا در ...

اتفاقا بنظرم زبان عامیانه خیلی بهتره.ارتباط بهتر و صمیمی تر میشه برقرار کرد.رسمی فقط برا محل کار خوبه

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
2738
مادرشوهرم. با کمالات با حوصله در اوج گرفتاری و خستگی و مکافات و مصیبت و.... کلی کار میکنه و حوصله هم ...

همچین مادر شوهر یه تاپیک مخصوص برا خود ش میطلبه 😀😀😀

دوست داشتم شکل قیافه ای که تو اینه ای خونه خودمون هستم باشم 

نمیدونم چرا هرجا میرم یه شکلی ام 

عکسا که نگو فاجعه

تو خونه اماده شدم شیک و مرتب طوری که دلم ضعف میرفت واسه خودم 

بعد رفتم تولد اونجا عکس انداختم بدترین شکل ممکنو داشتم تو اون عکسا😭

درسته.. از خودم ک راضی هستم.. منظورم اینه ک باذاخره بعضی استعداد ها و ویژگی های دوست داشتنیمون در ...

درست میگی! ولی میدونی عزیزم! هیچکس بی عیب و نقص نیس و هرکس توانایی های خاص خودشو داره! خدا هر چیزی رو که لازمه خوشبختیمونه در اختیارمون گذاشته فقط ما چشم دوختیم به استعداد و خوشبختی ظاهری دیگران و از خودمون غافلیم و حسرت میخوریم! خیلی خوب میشه اگه خودمونو بپذیریم و تلاش کنیم برای رشد کردن و تغییر دادن اول ذهن و بعد رفتارمون:))   

اگر خدا بخواهد❤️
2706