2733
2739
عنوان

دوست دارید مثل کی باشید و نمیتونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 55 پست
من دوس داشتم شبیه مریلین مونرو باشم ولی متاسفانه شکل شمسی دوقوز کوهی شدم🙁🙁🙁

😄😄

مریلین مونرو خیلی جذاابه.. 

البته مطمئنم ک در مورد خودت شکسته نفسی میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل یکی ازمتخصص های شهرمون 😍خیلی دوسش دارم خودمم کنکوریم ایشالابهش برسم. کم توقع هم خودتونید😁😂

قناعت فقط من.با انتخاب کایلی جنر

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.
2728

تو آینه حرف بزن با خودت .. فقط زیاده. روی نکن دیوونه میشی😂

کتاب بخون .. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2738

دوست دارم مثل یکی از دوستام باشم.

واسه هرکاری از فکرش استفاده میکنه.

احساسش رو خیلی کم درگیر میکنه.

مثلا یکی از خانم های همکار شوهرش واسه شوهرش تولد گرفته بود.

اینم به جای داد و بیداد راه انداختن واسه شوهرش کیک گرفت. و بهش گفت به نظرم کار همکارت درست نبوده به نظرت درسته که من برای همکار آقام تولد بگیرم؟

مثه هیچکس چون خیلیا آرزو دارن مثه من باشن.

فقط اگه یکم مشکلات زندگیم کمتر بشه دیگه هیچی نمیخوام.

مثلا دلم یه شغل خوب میخواد

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
ظاهری دیگه ؟؟؟چون اخلاقیاتش اصلا جالب نبوده 

زیاد از شخصیتش نمیدونم کتاب داستان من که نوشته ی خودشه رو خریدم ولی هنوز نخوندم 

من به عنوان مظهر زیبایی اسمشو گفتم ،نه اینکه شهصیت مورد علاقه م باشه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

مثل خودم

نمیتونم باشم چون خانوادم نمیزارن با اینکه کار بی ابرویی هم نمیخوام بکنم

ابن خیلی عذابم میده ک تمام عمر باید اونی باشم ک بقیه میخوان😔

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
من هیچ وقت دلم نمیخواسته شبیه کسی باشم ...خودم مگه چمه ...شما هم رو خودت کار کن و دایره لعاتتو گسترد ...

صد در صد ک خودمون هم خوبیم...

منظور من این نبود ک به جای کسی باشیم..  

منظورم چیز های زیبا در دیگرانه یا استعداد خاصی ک دوست داریم اما نداریمش...

من واژگانم اتفاقادایره وسیع داره اما در لحظه نمیتونم استفاده کنم.. ازشون خیلی عامیانه حرف میزنم..

دوست ندارم شبیه کسی باشم اما دلم میخواد برا هرچیزی که برام مهمه تا جایی که می تونم تلاش کنم.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2706