2737
2739
عنوان

رجوع و باید ونباید ها

1316 بازدید | 29 پست

من قصد رجوع ب همسر سابقم رو دارم البته دو طرفس ولی یچی رو نمیدونم باید حلقه جدید بخریم؟

یا باید با خانوادش حتما بیاد خاستگاری؟ 

یا زیر لفظی بگیرم بازم خخخ؟ 

ما حلقه اولمون رو داریم اما واسه من کوچیک شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلاً اونا مهم نیس بلکه فقط چندماهه جداشدید؟

طلاق رجعی هس در ایام عده میتونید رجوع کنید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2728
2738
دوسال ناقابل

حالا که دوساله جداشدیدباید دوباره باهم ازدواج کنید وگرنه اگه دو یاسه ماه بود قضیه فرق داشت

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
طلا خیلی گرون شده ببر بده برات سایز دستت کنن و حتما باید با خانواده لیان دوباره

اخه خواهرش حتی موقعی ک جدا شدم نیومد کلا من دوساله  و نیم هست ندیدمش و حتی زنگ نزده الانم اونا نمیدونن همسر سابقم داره رفت و امد میکنه وقتی میگن از فلانی چه خبر اظهار بی اطلاعی میکنه بخاطر جاریم ک دو بهم زنه

یه دختر ۶ساله

افرین ک میخواهی برگردی تو یه مادر نمونه هستی من خودم بچه طلاق هستم اینقدر دنبال مامانم رفتم برنگشت البته من ۱۰ سالم بود داداشم ۵سالش بود حالا هم ۹ساله طلاق گرفته هردوشون ازدواج کردن بچه جدید دارن بهت تبریک میگم کارخوبی میکنی مبارکت باشه 😚😚😙😍😘😇

2706