2737
2734
عنوان

کادو تولد برای شوهرجان

277 بازدید | 20 پست

سلام خانوما... 😊

خوبید؟ 😘

من 8 ساله ازدواج کردم چون خانه دار هستم و درامد شخصی ندارم...  هیچوقت برای تولد یا مناسبتهای دیگه... واسش کادو نخریدم... اصلااااا دوست ندارم با پول خودش واسش کادو بخرم... 🙈🙈🙈

بنظرتون... چیکار میتونم بکنم و چه کارایی انجام بدم که به عنوان یک تبریک جذاب و بدون کادو باشه؟ 😁😁

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

خلبانی بپوش براش بگو من خلبانتم امشب میخام ببرمت فضااااا

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ی شام خوب ی کیک خوب با تزیین میز و تخت با گلبرگ قرمز و شمع 

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
خلبانی بپوش براش بگو من خلبانتم امشب میخام ببرمت فضااااا

🙈🙈😂😂🤣🤣

خلبانیمون کجااا بود؟ 😂 حالا از شوخی گذشته... یک خلوت دوست داشتنی هم خیلی خوبه😘🙈 ممنون از ایدت♥️

یعنی چی دوس ندارم از پول خودش براش کادو بخرم بیچاره شوهرت ☹☹☹ با چه ایده ای از زیر کادو دادن فرار کردی 😂😂😂

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
 خب کادو بخر براش پول اون نیست ک پول تو هم هست

درسته... ولی خوب... این طرز فکر هیچوقت از کله پوکم بیرون نمیره.. 🙈

2738

اولا ک پول زن و شوهر یکیه این طرز فکرت اشتباهه

ولی اگه دوست نداری 

میتونی براش ی غذایی ک دوستداره بپزی

یا اگه کار هنری بلدی براش یه چیزی درست کنی مثل کیف پول یا جا سویچی و...

💑
وا خب منم خونه دارم پولی که بهم میده مال منه دیگه جمع میکنم کادو میخرم

به من پول نمیده... کارت حساب بانکیشو میده دستم... که هرچی لازمه بخرم... در جریان تماااام جزییات هم هستن ایشون😑😁

اولا ک پول زن و شوهر یکیه این طرز فکرت اشتباهه ولی اگه دوست نداری  میتونی براش ی غذایی ک دوست ...

واااااای ممنوووونم ازت... کار هنری عاااالیه... ممنووووون😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

ی شام خوب ی کیک خوب با تزیین میز و تخت با گلبرگ قرمز و شمع 

خیییییلی ممنون... دارم یادداشت میکنم♥️❤️♥️♥️♥️♥️

به من پول نمیده... کارت حساب بانکیشو میده دستم... که هرچی لازمه بخرم... در جریان تماااام جزییات هم ه ...

خب پول بگیر ماهیانه ازش. کلا اینجوری خودتم راحت تری شاید دلت خواست برا مامانت چیزی بخری نخواستی اون بفهمه

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
یعنی چی دوس ندارم از پول خودش براش کادو بخرم بیچاره شوهرت ☹☹☹ با چه ایده ای از زیر کادو دادن فرار کر ...

واااقعا میگم به خدا... میگم شاید واسش لذتی نداشته باشه... چون پول خودشه دیگه🙈🙈

خیییییلی ممنون... دارم یادداشت میکنم♥️❤️♥️♥️♥️♥️

خواهش گلم. کاغذ رنگی رو هم ب شکل قلب ببر مثل ریسه درست کن بزن ب دیوار

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2706