2733
2734

سعی کن فعلا بهش کاری نداشته باشی تا توی لاک خودش باشه

فردا یک شاخه گل واسش بگیر و ازش عذرخواهی کن و بگو بدون غرض بوده و چون ازم نپرسیدی که امروز کجا رفتی گفتم شاید واست جذابیتی نداشته

البته اینم بگم از نظر من واقعا کارتون بد بوده حتی اگه یک ساعتم قراره از خونه بیرون بری باید همسرت مطلع بشه که این کدورت ها پیش نیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو برخی از فرهنگ ها اینطوریه که بعد ازدواج دیگه پدر و مادر در قبال اون دختر سلب مسئولیت میشن و ...

چی بگم من نظر خودمو گفتم عزیزم البته از استاتر باکمال احترام عذرخواهی کردم دوست خوبم

سعی کن فعلا بهش کاری نداشته باشی تا توی لاک خودش باشه فردا یک شاخه گل واسش بگیر و ازش عذرخواهی کن و ...

اخه اوایل ازش اجازه میگرفتم بعدش یه روز خودش گفت با مامانتی خیالم راحته مشکلی نیست جایی بری . منم گفتم خب اجازه داده دیگه 😐😐

2728
چی بگم من نظر خودمو گفتم عزیزم البته از استاتر باکمال احترام عذرخواهی کردم دوست خوبم

میدونم گلم

فقط خواستم بگم کخ تو برخی از فرهنگ ها اینطوریه

مثلا تو روستای پدری منم اینجوریه اونایی که مقیم اونجان طرز فکرشون متاسفانه اینه

اخه اوایل ازش اجازه میگرفتم بعدش یه روز خودش گفت با مامانتی خیالم راحته مشکلی نیست جایی بری . منم گف ...

پس همینم بهش بگو

بگو‌چون خودت گفتی با مامانم هستم و خیالت راحته فکر کردم در همه شرایط گفتی

بعدشم یک عذرخواهی ساده کن و بگو از این به بعد بهت اطلاع میدم

2738
پس همینم بهش بگو بگو‌چون خودت گفتی با مامانم هستم و خیالت راحته فکر کردم در همه شرایط گفتی بعدشم ی ...

بهش گفتم . گفت اگه تو جاده اتفاقی واستون بیافته من کجا باید دنبالتون بگردم . 

ازش عدرخواهی کردم . ولی ناراحته دیگه . گند زدم 😭😭😭