2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرجور فکر میکنم نمیتونم متوجه بشم دلیل نگقتنت چی بوده 

مگه اینکه شوهرت بهت اجازه سفر رفتن رو نمیداده

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
استاتر ببخشید حرف شوهرتون به مادرتون درست نبود چون شما اول دختر اون مادر هستی بعد همسر این اقا

عزیزم استارتر داره با شوهرش زندگی میکنه زندگیشون بسته به هم هست خوبه شوهرش یواشکی میرفت با خانوادش تفریح استارتر میفهمید چه حالی میشد درسته مادرش هست ولی شوهرش حق داره بدونه همونطور که خانمش حق داره بدونه شوهرش کجا میره و چکار میکنه اسمش مشخصه زندگی مشترک.

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2731
خوب عزيزم نبايد دروغ ميگفتي.اينجوري بهت بي اعتماد ميشه.بنظرم فعلا بزار تو خودش باشه بعد بهش بگو ديگه ...

من فقط دو بار رفتم . فکر میکردم موردی نداره . سفر یه روزه بود . بعدش ازم نپرسید کجا بودی که من دروغ گفته باشم . منم هیچی نگفتم که مثلا دیروز کجا رفته بودم . به نظرم عادی اومد . گفتم خب با خانواده خودمم مشکلی نداره .

نمیخواستم پنهون کاری کنم . خود به خود اینجوری به نظر اومد 

خب راست میگه. چرا شوهرت نباید می‌فهمید! حالا اگه جاتون عوض میشد الان تاپیک میزدی شوهرم بی‌خبر چنتا س ...

اصلا قصدم پنهون کاری نبود . به نطرم عادی اومد . انگار رفتم پیک نیک با خانواده ام . اون نپرسید منم چیزی نگفتم 

اصلا قصدم پنهون کاری نبود . به نطرم عادی اومد . انگار رفتم پیک نیک با خانواده ام . اون نپرسید منم چی ...

ببین اجازه نباید گرفت ولی همون پیک نیک هم باید اطلاع رسانی کرد

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2740
دلیل نگفتنت چی بوده؟اگه همسرت بدون اجازت با خونوادش رفته بود مسافرت تیکه تیکه بود🤕🤕🤕

به خدا اصلا نمیدونم چرا نگفتم . یه دفعه پیش اومد .اصلا ازین اخلاقا بینمون نیست که پنهونکاری کنیم 

عزیزم استارتر داره با شوهرش زندگی میکنه زندگیشون بسته به هم هست خوبه شوهرش یواشکی میرفت با خانوادش ت ...

اولشم گفتم ببخشید. من مگه گفتم زندگی نمیکنه؟ مگه خواستم تفرقه بندازم؟ . من موافق پنهون کاری نیستم. ولی وقتی همسرشون میگه من شمارو مقصر میدونستم انگار با غریبه ها رفته بیرون خب خانوادش هستن یعنی مادرش کمتر از همسرشون اگه چیزی بشه ناراحت می شد؟ 

شوهره من خرداد اونور دنیا بود ۱۵ روز؛ خواستم ۳ روز با مامان و خالم برم مشهد اول بهش گفتم بعد تور رزر ...

من صبح رفتم یه جایی اطراف تهران شب برگشتم . گفتم با خانواده ام هستم دیگه . اون نپرسید کجا رفتید . منم هیچی نگفتم . اصلا همینجوری شد که پنهونکاری شد . از قصد این کارو نکردم که 

اولشم گفتم ببخشید. من مگه گفتم زندگی نمیکنه؟ مگه خواستم تفرقه بندازم؟ . من موافق پنهون کاری نیستم. و ...

عزیزم تو برخی از فرهنگ ها اینطوریه که بعد ازدواج دیگه پدر و مادر در قبال اون دختر سلب مسئولیت میشن و‌ خب همسر میشه همه کاره و اول و اخر هر چیزی

2706