2752
2734
عنوان

مریضهای دکتر رقایی در اصفهان

1947 بازدید | 14 پست
سلام دوستان، اگر شما الان باردارید یا قبلا زیر نظر دکتر رقایی زایمان کردید لطفا بگید سه ماه اول بارداری چه داروهایی براتون تجویز شده؟ آیا آسپیرین و قرص آهن مصرف کردید؟
قرص اهن از ماه 6 به بعد باید حتما مصرف بشه و کلسیم .ولی اسپرین به کسانی داده میشه که غلظت خون دارن و احتمال لخته شدن خون تو پاهاشون زیاده..برا همه ضرر داره.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من بیمارشم از اول که حامله شدم بهم اسپرین و اهن و کلسیم و امگا سه و اسید فولیک داد اسپرین برای بارداری ضرر نداره تازه خون رسانی به جفت را بیشتر میکنه که باعث میشه نی نی ات با وزن عالی به دنیا بیاد
نگران نباش اصلا ضرر نداره اگه ضرر داشت که دکتر نمینوشت بیشتر تبلیغاتی که میشه برای عدم مصرف دارو در بارداری برای داروهای اعصاب و افسردگی و بیماریهای روحی نه داروهای این شکی
دکتر رقایی فوق العاده س

عزیزم من تو انتخاب دکترم شک دارم بین چندتا دکتر خوب موندم مثل دکتررقایی طاهریان یا قهیری میشه بگی از چه نظر دکتر رقایی خوبه؟

خدایااااااا مرسی .....عشقمو آفریدی
سلام دوست عزیز  سه ماه اول اسید فولیک و یه مدل قرص تقویتی داد رقایی سر عمل من نیومد بچه ام فو ...

سلام عزیزم، ببخشید میشه بگین چرا رقایی سر عملتون نیومد؟ زایمانتون سزارین بود یا طبیعی؟

سلام عزیزم، ببخشید میشه بگین چرا رقایی سر عملتون نیومد؟ زایمانتون سزارین بود یا طبیعی؟

دکتر از اولش نیومد فرداش گفت مهمون داشتم دکتر جایگزین هم نفرستاد تلفنی دارو تجویز می کرد اول قرار بود طبیعی زایمان کنم بعد دو ساعت درد کشیدن رفتم برا سزارین خودش که نیومد دکترای دیگه هم تو بیمارستان مریض داشتند از بس طول کشید بچه ام خفه شد 

شوهرم شکایت کرد ۱۰ درصد بیمارستان ۳۰ درصد دکتر رقایی ۴۰ درصد مسئول فنی اون شب که اونم دکتر رقایی بود مقصر شدند

2706