2733
2739
عنوان

اونایی که بچه دار نمیشن

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 35 پست
چرا عزیزم؟ همسرتون چه مشکلی دارن؟

پیوند قلب انجام دادن استرس براشون سمه❤❤❤مهم همسرمه مادر بودن من تو لبخند همسرم خلاصه میشه😍

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل از کدومتونه.مادوتامونم مشکل دادریم 

مشکل از همسرمه ..سال اول همه آیتم هاش افنضاح و مورفولوژیش ۲ درصدبود بعداز پنج سال دکتر ودارو تعداش خیلی خوب شد وتحرکش دراستانه بهتر شدن ولی متاسفانه مورفولوژیش صفر شد و جدیدا هم آزمایش دی اف آی اسپرم انجام داده که اونم افتضاحه ..تا دو سه سال اول یکم امیدوار بودم ولی الان احساس میکنم هیچوقت مامان نمیشم 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
میشه بگید مشکلتون چی بود.من همیشه ته دلم ناراحتی دارم

مشکلی نداشتیم یکم اسپرم شوهرم تعدادش کم بود منم همون ماهی که باردار شدم قبلش عفونت گرفتم رفتم پیش یه ماما گفت یه سونو هم برو که رفتم گفت تخمکات ریزن وبرا بارداری خوب نیست 😑😑😶😶

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤
2728
بدون هیچ  دارویی؟؟؟

اره حدود یک سال بود که دیگه دکتر نرفتم اون ماهم که حامله شدم ماما برام دارو نوست ولی پول نداشتم نخریدم دیگه واقعا گفتم لیخیال بچه 

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤
مشکل از همسرمه ..سال اول همه آیتم هاش افنضاح و مورفولوژیش ۲ درصدبود بعداز پنج سال دکتر ودارو تعداش خ ...

دقیقا منم مشکل شما رو دارم

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب