2703
2553
عنوان

اونایی که بچه دار نمیشن

444 بازدید | 35 پست

شماهم مث من دیگه بیخیال شدید پیش خودتون میگید عمرا دیگه مامان بشم.من که اینجوزی شدم دیگه تلاش نمیکنم شورحالم مرده دیگه .انگاری دیگه پیرشدم همه نگاها بهم میگن دیگه فکربچه نکن

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من به خاطر قلب همسرم ❤❤❤❤مادر شدن رو برای همیشه فراموش کردم ❤

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

من به این مرحله رسیدم پنج سال انتظار کشیدم دقیقا همون ماهی که واقعااااا دیگه گفتم بیخیال بچه حامله شدم 😶😶

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤
2714

لطفااا لطططططفا ناامید نشین...‌ بااین علم الان خییلی درصدش کمه کسی نابارور باشه.

بهتون یه دکتر خوب معرفی کنم میرین؟؟خواهرم بعد ۶ سال چشم انتظاری پارسال پسرش بدنیا اومد خودمم بعد ۶ ماه اقدام الان باردارم... 

این دکتر سراسر انرژی مثبته و مطمعن باشین تو کم ترین زمان باردار میشین

زندگی با یاد خدا زیباست💖
نااميد نباش

خیلی حس بدیه دلم میخواد اینا همش خواب بود .

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
چند سالته و چند وقته اقدام میکنی؟

سه سال اقدام .۶۸متولد

لطفااا لطططططفا ناامید نشین...‌ بااین علم الان خییلی درصدش کمه کسی نابارور باشه. بهتون یه دکتر خوب ...

شما کجا هستیت

2706