2737
2739
عنوان

مامانا بگین بچه های شمام اینطورین؟

223 بازدید | 40 پست

من یه دختر چهارساله دارم که فعلا امکانش نیست بذارمش مهد بیچارم کرده همش حوصلش سرمیره یه عالمه اسباب بازی داره ولی دریغ از اینکه باشون بازی کنه مگر اینکه خودمم برم باهاش بازی کنم که منم نمیتونم مدام بازی کنم کارای خونم میمونه یا همش ازم گوشی میخواد تلویزیونم که فقط باید رو شبکه پویا باشه گاهی میبینه گاهی نه که میاد سراغ اذیت کردن من اگه از خونه بریم بیرون با هزار مکافات میاریمش تو خونه حاضره تو خیابون بخوابه اما نیاد تو خونه همش میگه از خونه بدم میاد چی کارش کنم؟

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی بگردم

انرژیش زیاده ،درست تخلیه نمیشه

خونه کثیف باشه عیب نداره این سن بچت مهمه

بذارش تو اولویت و واسش وقت زیاد بذار

موقع کار اشپزی ، اونو هم سرگرم کن

مثلا بذار کیک درست کنه ، یا با وسایلت خاله بازی کنه

خودتم تو بازیش شریک شو

کارای کوچیک اشپزخونه رو بهش بده

فقط میگه صبح تا شب دراختیار من باش باهام بازی کن یا گوشی بهم بده نمیتونه تنهایی با اسباب بازیاش بازی کنه وقتی هم چشمش به یه نفر مثلا مادربزرگ خاله عمه میوفته التماسش میکنه که باهاش بره خونشون یا اونو بیاره خونه

2738
بیش فعال نیست ؟

بچه طبیعی اینطوریه عزیزم ، پر از انرژی و کنجکاوی که اگه درست هدایت بشه در اینده یه ادم خیلی موفق میشه

اما تگه سرکوب بشه یا اینحوری انگ بیش فعالی بهش زده بشه ،خدا میدونه که در اینده چقدر سرخورده بار میاد

لنگ پسر من خخخخ سه سالش

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

عزیزم پسر منم سه سالشه دقیقا رفتاراش همینجوریه اگه که پارک بریم دیگه واویلا ،نمیاد که نمیاد ،همشم داره اذیت میکنه وخونه رو بهم میریزه ،تو این سن طبیعیه ،منم دلم میسوزه نی نی دارم نمیتونم باهاش بازی کنم ،وقت ندارم

اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکه ،،،،خواهشاً تو حلق بقیه نکنین  
بچه طبیعی اینطوریه عزیزم ، پر از انرژی و کنجکاوی که اگه درست هدایت بشه در اینده یه ادم خیلی موفق میش ...

منم ترسم از همینه که سرخورده بشه ولی مثلا میگه میخوام باهات آشپزی کنم میگم باشه هی فلفل و روغن میریزه تو غذا اصلا گوش نمیکنه که کافیه یا موقع خورد کردن میگه به منم چاقو بده ندم اذیت میکنه

2706