2733
2734

من الان توی هفته ۳۱ ام وزن اولیه ام 72و200 بود 

چون حیلی ویار داشتم شدم ۶۷ 

الان وزنم ۷۶و۲۰۰ 

بهداشت میگه از اول تا الان ۴ کیلو اضافه کردی 

کم نیست ؟

وزن بچه هم هفته یپیش ک رفتم سونو 1590  بود

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان تازه وارد هفته 35 شدم  وزن اولیه ام 57 و نیم بود الان 72 ام😣😪😪😪😪

اووووووه چجوری تکون میخورییییی 😣😣😣😣

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
2728
من۱۵

از اول تا اخر ؟

وزن بچت خوبه خودتم خوبی منم قبل بارداری۵۴بودم الان ۵ ماهمه ۵۸شدم البته منم یکم ویار داشتم و کم کردم اما درحد یه کیلو ...

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2738

من هنوز به اخرش نرسیدم😂😂😂تا ماه ۴ هیچی اضافه نکردم.ماه۴دوکیلو ماه پنجم دو کیلو ...خدا بداد باقیش برسه😐😐😐😐

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
استارتر وزن بچت كاملا استاندارده

فکر کنم فقط بچه وزن گرفته خودم چیز چندانی اضاف نکردم 

ب نظرت دنیا بیاد چند کیلو میشه ؟

2706