2733
2734

فک کنم بین 1 تا 3 سال.

ی دونه بچه دارم برام جونی نذاشته همش خسته م انگار 10 سال پیرم کرده 

کی درست میشه رفتار بچه ها؟ امیدوار باشم اوضاع بهتر میشه؟

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من پسرم کلا تا حالا که ۲ سالو ۸ ماهشه انرژیمو ازم گرفته نوزادیش با بیخوابیاش از وقتی هم راه افتاده همه ی خونه رو زیرو رو میکنه 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....

اگه خودت ارامش نداسته باشی اول شرایط و برا خودت راحت نکنی و ریلکس نشی قطعا افتضاح سخت میگذره همین انرژی الانت همه چی رو صد برابر برات غول تر میکنه کمی ریلکس باش و واقعیت اینکه مادر بودن راحت نیست و مسولیت سنگینی هست و قبول کن 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2740
اگه خودت ارامش نداسته باشی اول شرایط و برا خودت راحت نکنی و ریلکس نشی قطعا افتضاح سخت میگذره همین ان ...

من خیلی این کارو انجام میدمو ب اعصابم مسلط میشم اما گاهی اوقاتم دلم میخاد فقط داد بزنم تا تخلیه شم ی ساعت بعدش دوباره خوب میشم

من خیلی این کارو انجام میدمو ب اعصابم مسلط میشم اما گاهی اوقاتم دلم میخاد فقط داد بزنم تا تخلیه شم ی ...

درسته حق داری به نظرم حتی همون داد زدن اگه باعث تخلیه روحی ادم میشه باید داد زد  واقعا اگه مسلط نشه ادم به عصابش نمیتونه بچه تربیت کنه بچه که فقط شکم شیر کردن و پوشک عوض کردن و حموم بردن نیست اینها فقط ظاهر قضیه هست  درکل باید شرایط و از لحاظ روانی مطلوب کرد حالا به هر طریق 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

منم دخترم و تا وقتی از شیر نگرفته بودم اذیت میکرد البته نه زیاد ولی بعد از اون خیلی خوب بود یک سال و هفت ماهش بود که از شیر گرفتم ولی در کل زیاد اذیت نشدم

انسانیت کامل ترین دین