2733
2734

انقد که به اصفهانیا توهین کردین 

خجالت اوره 

وقتی بین خودمون هنوز نژاد پرستی داریم چ توقعی داریم از بقیه 

اصفهانیا به مهمون نوازی معروفن 

من سهراب دیگه دیدم خسیس تر و اقتصادی تر 

ولی یاد گرفتیم چشممون و ببندیم دهنمون و باز کنیم 

اصفهانیا اگه خسیس بودن مهمون ک دعوت میکزدن چند مدل غذا و دسر نمیداشتن 

برا هر مناسبت برا عروسشون کادو نمیبردن مثه همه جاهای که نمیبرن و رسم ندارن ببرن 

احترام بذارین احترام میبینین 

فقط یاد گرفتن تا به جا اسم اصفهان میاد میکن خسیس و ی بی فرهنگم بگه گدا صفت 😡😡😡😡😡😡

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد طرف برا افغانيه تاپيك زده من مخالف سر سخت نژاد پرستيم جمع كن بابا خودشون توهين ميكنن بعد ميان ادا ادماي عاقل رو در ميارن

خودتو دوس داشته باش از تو فقط یدونه هست✨🤍
2731

اتفاقا خسیس نیستن و اقتصادیو زرنگن.

مثلا یه فامیل ما اصفهانیه واسه هر مناسبت واسه خانومش طلا میخره این یعنی خسیس نیست بلکه زرنگه که به فکر پس اندازه و با یه تیر دوتا نشون میزنه هم خانومشو شاد میکنه هم پس انداز  

2738
بعد طرف برا افغانيه تاپيك زده من مخالف سر سخت نژاد پرستيم جمع كن بابا خودشون توهين ميكنن بعد ميان اد ...

منم بخدا هیچی نگفتم 

چون زشته واقعا 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

کی گفته منکه فک میکنم اصفهانیا خیلی با اصالتن😊😊😊😊یه بار تو پارک با یه خانوم اصفهانی اشنا شدم که خیلی ناز بود با یه لهجه عالی وشیرین😍😍😍

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2706