2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1940071 بازدید | 85651 پست
آفررررین خیلی عااالی  مرسی از گزارشت دیدم پست گذاشتی که داری گریه میکنی توقع همچین پستی با ا ...

آخه راناجون باخودم گفتم زانوی بغل بگیرم که چی بشه.اینجوری سرم گرم میشه که همینجوی هم شد مرسی راناجون بابت تشویقت

سلام.اینایی ک تعریف کردی حرفاشون همش از حسادته.باور کن آدمای اینطوری دیدم دور و برم.چون خودشون نمیت ...

دقیقا منم از خوندن پیامتون برداشت حسادت کردم کوثری عزیز

این نیز بگذرد...                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوثری جون کاملا مشخصه از صحبتهاتون و حرفهایی کهوبینتون رد و بدل میشه این و بدون هر کس قصد تخریبت و ...

دقیقا موافقم 

عالی بود صحبتاتون  

این نیز بگذرد...                                                       
سلام برهمگي گزارش ديروزمن رفتم دكتر(سرخوردگي مهره گردن دارم   ) بعدش رفتيم خريدبعدشم امپول ...

علت سرخوردگی چیه؟

اتفاق خاصی باعثش شده؟

این نیز بگذرد...                                                       
2731
چون شاغلم گفت طرزنشستن پشت ميزواحتمالا گوشيا خيلي نگرانم نميدونم اخرش خوب ميشه يانه

ای بابا  ان شا... بخیر میگذره.

سالم و سلامت باشی دوستم.    

این نیز بگذرد...                                                       
2740

من دیروز نشستم مانتوم رو تموم کردم، بعدشم جلسه قران و کارای روتین خونه

امروزم از صب رفتم بانک

خواهرم چند تا پارچه اورد براش بدوزم، انقد ذوق دوختنشو دارم ، از صب که از بانک اومدم نشستم پاش، تلاشمو میکنم تا شب به یه مرحله قابل قبول برسونمش،

باید بریم حموم و لباس دستی بشوریم

خونه مرتبه و کاری نداره.

شبم بعد افطار میریم جلسه قران، فرداشبم که احیاست، ماه رمضون داره تموم میشه و من هنوز هییییچ😒😒😒😳...

رانای عزیزخداروشکرکه خوب شدی.راستش من امرو اصلاحوصله خونه موندن نداشتم اگه قبلنابود همینجوری شایدمیرفتم بیرون ولی امروزساعت۹بودگفتم تاخونه روبه حدقابل قبولی نرسونم نمیرم شاید اتفاقی افتاد نتونستم بیام خونه بنابراین:

خونه روجمع وجورکردم.صبونه دخترمودادم

گازوپاک کردم     لباسای روی بند جم کردم

آشپزخونه روجاروکردم بعدم

من که امشب بعد از رفتن مهمونام دوباره روال تمیز کاری شب قبل رو انجام دادم.فقط مونده جمع کردن ظرفای مهمونیم که بعد از کامل خشک شدنشون انجام میدم.تولد پسرم به خوبی برگزار شد و خونه ام هم از تمیزی برق میزنه. فقط یه جز قرآن عقبم.آخه دوتا دارم ان شاءالله فردا حتما میخونم.

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

سلام ...امروز بیدار ک شدیم صبونه پسرمو دادم یکم باهاش بازی کردم اتاق پسرمو مرتب کردم دارو اضافه ها رو ریختم بیرون ...ی عالمه لباس شسته بودم تا زدم کشو ها رو مرتب کردم ...قرار بود فرداشب افطار بدم واس همون زولبیا درس کردم مواد پیراشکی رو حاضر کردم ک شوهرم رسید گف بریم خونه مامانم ..همه کارام موند نتونستم بقیش رو انجام بدم ..حالا مهمونی فرداشب پنجا پنجاهه.  اگ اوکی بشه باید جارو بزنم پیراشکی درس کنم حلیم بار بزارم ...

از خودم راضی نیستم قبلا بهتر بودم ...اما مشکل پسرمم هس تا بیداره نمیزاره کاری انجام بدم ..قراره واس خودم مانتو و شومیز بدوزم ولی هنو وقت نکردم ...

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1826204/اوناییکه-منتظر-نی-نی-هستین-امشب-این-کار-رو-انجام-بدید-ان-شاالله-حاجت-روا-بشین?page=1

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
https://www.ninisite.com/discussion/topic/1826204/اوناییکه-منتظر-نی-نی-هستین-امشب-این-کار-رو-انجام-ب ...

سلام دوستان 

ببخشید خارج از بحثه شاید گره ای از کار کسی باز شد.   

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2706