2737
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1945797 بازدید | 85831 پست
ممنووووووون عزیز دلم😍😍 هیولا کوچولی من یه سال و هفت ماهشه،تازه به حرف اومده،فقط میخای بخوریش😍

عزیزم خدا حفظش کنه 😍 خیلی سن پرهیجانی واسه پدر مادراس. هر روز یه شیرینی جدید بهشون اضاف میشه 😍😍

لی لی هستم😘

گزارش دیروز من  .نهار درست کردم گازو هود پاکیدم 

سینگ تمیز کردم. 

کابینتهارو تمیز کردم.

رفتم دوش گرفتم.

مبایست برم دکتر رفتم.

شب مهمون داشتم .براشون برنج شامی  سیب زمینی سرخ کرده آماده کردم آخه یهو اومدن.

یه مشتری هم داشتم کار اونم انجام دادم.

صبحونه آقایی رو آماده کردم.

امروز بازم باید گاز هود پاک کنم خیلی روغنی شده .

چندتا ظرف کثیف دارم دارم باید برم بشورم.

برم آزمایش برم باید ناشتا باشم از الان گشنم شده  شدید داره حالم بهم میخوره  نمیتونم خودم پشت ماشین بشینم اخه سرگیجه دارم چکار کنم😐.

وقتی برگشتم هم باید گلدون بگیرم گل هام درست کنم🙂کارهایی راناجونم انجام بدم نهار هم که از دیشب مونده..

میمونه یه رسیدگی به خودم.ابروهامو خودم منظم کنم.اصلاح ومومک میرم آرایشگاه اگه خدا بخواد وقتی بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا حفظش کنه 😍 خیلی سن پرهیجانی واسه پدر مادراس. هر روز یه شیرینی جدید بهشون اضاف میشه 😍😍

ممنون عزیزم،اره واقعا خوشمزه شده😍😍😍

کلماتشم خنده دار میگه😁

سپنتا جون رومینا جون ممنوووووون از انرژیتون گل گلیا😘😘

البته مجبور بودم انقد کار کنم وگرنه واسه مهمونی انشب ابروم میرفت ، دوستم میخاد بیاد که سالی یبار میاد،تصویر خونه شلوغم تو ذهنش میموند تا سال بعد😁

من امروز به جاکفشی نمیرسم ولی قول میدم فردا انجام بدم.تو ذهنمه یه جای خشکل واسه واکسها و فرچه ها درست کنم ولی ایده ای ندارم،باید یکم براش بسرچم.

هر چند هنوز سبد سیبزمینیم تموم نشده

ظهر که برگشتم باز میام باهاتون برنامه بریزم، خیلی باحالین،ازتون انگیزه میگیرم

یه عالمه بوس سه همتون گل گلیا😘😘😘

2731

بچه هاااااا

من یه برنامه غذایی خوب میخام

شماها با برنامه اشپزی مکنین؟؟؟

اگه اره میشه برنامه هاتونو بزارین ایده بگیرم

خشکلاااا

رانا جون یادمه یبار تو پستات گزاشته بودی  و پیشنهاد برنامه غذایی داده بودی،میشه بازم برنامه غذایی بگی.

البته من بخاطر پسرم باید برنامم خاص باشه که اونم بخوره ولی کلا برنامه میخام ازش ایده بگیرم

ینی با این تاپیک نظم و انظباطیه که تو خونه ما موج میزنه😍😍😍

خدا خیرت بده رانا جوننننم😘😘😘

گل گلیا گزارشاتون بسی سبب امتنان خاطر ماست.😍

سلام روزتون بخیر

بگم براتون که من دیروز نتونستم به کل برنامم برسم درصورتی که خیلی کار کردم و اشتباهم این بود که برناممو شلوغ و سنگین کرده بودم وقتی برنامه سبکتر باشه کامل انجام میشه ادم کلی انرژی میگیره

ولی دیروز خونم مثل دسته ی گل بود لذذذذت بردم

واما از برنامه امروز جا کفشی و کابینت سینکم مرتبن نهایت دوتاشون 20 دقیقه وقت ببره

من شستن حوله های حموم و تمیز و شستن وسیله های جارو برقیمم هست رانا جون بیاد اگه تو برنامه فردا پس فردا باشه که میزارم با برنامه پیش میرم اگه نه عصر انجامشون میدم 

راستی دوستان من از اون روز که رانا جون گفتن ماساژ یخو من هر روز انجام میدم تاثیر خیلی خوبی داره و خیلی هم راحته و وقت کمی میگیره 

بچه هاااااا من یه برنامه غذایی خوب میخام شماها با برنامه اشپزی مکنین؟؟؟ اگه اره میشه برنامه هاتون ...

منم برنامه غذایی درستی ندارم باید هفتگی بنویسم ایشاااالا امروز بنویسمش

گزارش دیروز من  .نهار درست کردم گازو هود پاکیدم  سینگ تمیز کردم.  کابینتهارو تمیز ک ...

خستتته نباشی خانمی 

منم دقیقا چند وقته تو فکر گلدونم ایشالا تو این هفته انجامش میدم البته من میخوام ازین سبد میوه ایا هست بیارم رنگ کنم داخلش سبزی بکارم تو حیاط خلوت یکی دوستام کاشته انواع سبزی خیلی خوب بود

2738
سلام خانوما من که کابینت زیر سینکم رو تازه مرتب کردم میمونه جاکفشی که حتما جمع کردن ظرفای خشک شست ...

وای بچه ها خیلی خوبین تمام کارای بالا که احتمال می دادم تا عصر طول بکشه تمام شد جمع کردن ظرفای خشک یه کم زمان برد اما شستن ظرفا چون کم بودن خیلیاش دیشب اخرشب شسته بودم زودی تمام شد هود هم چون دو سه روز یه بار تمیز میشه چند تا لکه روغن داشت زودی تمام شد میزم هم چیزی روش نبود فقط یه کهنه کشی و چیدن وسایل رو میز روی کانترا هم چون پریروز تمیز شده بود خیلی زود تموم شد خیلی عالی بود💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

سلام خوشگلااااا خوبين؟؟ برنامه هفتگي ها خوب پيش ميره؟؟ برنامه ي فردا:  علاوه بر كارهاي روتين ...

ممنون رانا جون از برنامه 

من متاسفانه خیلی کم از دستکش استفاده میکنم ولی ازین بعد حتما بیشتر استفاده میکنم

2706