2737
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938428 بازدید | 85573 پست
سلاااااام😉خوبین؟خوشین؟ امروز سومین روز خونه تکونیه،بیداری ۹،از کوروش خرید کرده بودم که اومد،چقدر ک ...

چه خوب 

اپ کوروش رو نصب کردی؟

این نیز بگذرد...                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشحالم که مفیدبوده شب وروزت غرق درنور خداوند مهربان باشه    

🌹🌷🌹

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2728
سمنرخ جان درکت می کنم اون انفجارو ، ایشالا توی این موارد بهتر از قبل باشیم ، من و شما و دوستانی که ر ...

انشالله که همه موفق بشیم 

من گاهی فکر میکنم به خاطر اینکه دو تا هستن و هر کدوم یه طرفم دارن نق میزنن یا دعوا میکنن و .‌‌‌‌‌....

یه باره از کوره در میرم رسیدگی به دو بچه با فاصله سنی زیاد و جنسیت متفاوت و خلق و خوی متفاوت واقعا صبر و حوصله زیاد میخواد

💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛صعود به گروه زرد. ممنون از سپیده جون سرگروه بنفش💜 تاریخ شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳ ، چالش زمستانی ❄️❄️بامداد خمار وزن اولیه: 85،وزن هدف :60
واقعا خجالت میکشم ببینمش😑الان چقدر نشسته با خودش گفته که :( امان از این ترم یکیای جو گیر پرروی بی ا ...

بهش فکر نکن بهت قول میدم اصلا متوجه نشدن شما چی گفتی 

تازه اگه شنیده باشه هم خودش میفهه که اشتباه سهوی بوده

ولی سوتی با مزه ای بود😅

💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛صعود به گروه زرد. ممنون از سپیده جون سرگروه بنفش💜 تاریخ شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳ ، چالش زمستانی ❄️❄️بامداد خمار وزن اولیه: 85،وزن هدف :60

امروز از عصر  رفتم خونه خواهرم تا الان هیچ کاری انجام

ندادم ایستم همه مونده

قورباغه ای هم قورت ندادم😑

2738
روز شانزدهم. سلام سه ساعت خوندم اما کیفیتش خیلی خوب نبود. من خودم دارم تو خونه زبان میخونم شاید بع ...

موفق باشی سودوکو جان 

آفرین ب پشتکارت

برای کلاس آنلاین منم هر چی دیدم اسکایپ بوده و یا بیگ بلوباتن ( برای دخترم) 

حالا شاید تو واتساپم جواب بده 

ولی امکاناتی بیگ ... رو مطمئنن واتساپ نداره ک خب نمی دونم شاید قرار نیس برای شما اونجور پیش بره

ب هر حال وقتی خودشونم ببینن ک کیفیت کلاس خوب نیس ،  فضا رو تغییر میدن احتمالن

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
روز شانزدهم. سلام سه ساعت خوندم اما کیفیتش خیلی خوب نبود. من خودم دارم تو خونه زبان میخونم شاید بع ...

پسرمن چندجلسه کلاسشون تو واتساپ بود.معلم سوال میپرسید بچه ها ویس میفرستادن و جواب میدادن.

بد نبود.

این نیز بگذرد...                                                       

راستی سلام صبح عالی متعالی

لیست امروز دوشنبه :

بلافاصله بعد از ناهار ، ظرفا   

و قورباغه ی خجالت آور........  واااای خوابم برد  و بازم موند ! 

باید از دور هم دخترمو برای درساش هدایت کنم !  

توی ساعت کلاس دخترم ، شستن سرویس ها    ایقنده تمیز شد کیف کردم 

تموم کردن دفتر روزنامه ای ک مونده ( قورباغک دوم)   تموم نشد ولی یکم نوشتم

پیگیری تکالیف دختری   به مووووقع ارسال شد 

لیست غذاهایی دوست گلی داده رو چک کنم   

یه مطلب تربیتی هم دوستم فرستاده ، بخونم و با همسر در موردش حرف بزنم !  موند ( امروز پرینت گرفتم بخونمش)

یه تماس تلفنی مهم دارم ، باید یک کاری دیگه تکلیف مشخص بشه (قوری سوم !) مشغول بازی با بچه ها شدم ، نشد

بقول دیانا ، یکی از قورباغه زشتا رو زخمی کنم ... انشاللهههه بلند بگید (موند)

تایم اختصاصی با بچه ها رو داشتم ، گرچه هی وسطش دعواشون شد ، ولی اینقد گرگم به هوا بازی کردم ، فاز گرگ برداشتتم ! 

سه تا واریزی انجام بشه ... یکیش انجام شد دوتاش موند 

گلدونامو جابجا کردم ، یکی شون داره خراب میشه باززز ، اوردمش تو هال 

کلی وقت براشون گذاشتم و برگای خشک و زردو جدا کردم و مرتب کردمشون و مطبخم هم مرتب شد .

من خیلی دیشب کار کردم ولی چرا از گزارشم معلوم نیس :))  .... البته چون ب کارایی مدنظر داشتم نرسیدم، واسه اونه

یهو هوسم کردم اشترودل درست کنم ،  چون شامم نداشتیم ، برای بار اول خوب بود ، بچه ها دوست داشتن . ک البته کلی ام وقت برد . دیگه خونه رو مرتب کردم ، ظرف کلی شستم ، رو کابینتا رو دستمال کشیدم ، حموم کردم و خوابیدم

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

سلام عزیزای دلم

گزارش قورباغه خوری دیروز :همه رو انجام دادم به غیر از بانک رفتن ....نمیدونم چرا نمیرم شاید مرض دارم

دیروز یه خبری رو خوندم که تا ساعت ها تو شوکش نشسته بودم خدا میدونه چه فکرایی اومد تو سرم....چقد حرص خوردم ....چقد فحش دادم به طرف ....بعدشم که به خودم اومدم نفهمیدم چطوری شام درست کردم و موقع خوردن ،مزه اش خوب بود یا نه...نمی‌دونم چرا همسرم واسه اولین بار ،انقد خونسرد بود این منو بیشتر میترسوند.....نتونستم بیام اینجا سر بزنم

اهان یه چیز دیگه هم  بگم ،نگم  نمیشه در حد یه جمله:

« سایت نمایشگاه خر است»

خیلی تلاش کردم صداتون کنم (ابی آسمانی بشین )ولی نشد که نشد فکر کنم نی نی سایت هم مث نمایشگاه کتاب دوس داره مورد لطف من قرار بگیره

سمنرخ ، کارنلین، ونوس ، سوسن ، اتنا ، ۰۲mnas، خانومسحرخیز،ما مان .....انرژیتون نیافته ها..... 

قورباغه امروز: تموم کردن بخش اول چوب لباسی ها

و شروع بخش دوم چوب لباسی ها

ضدعفونی کردن ماشین لباس شویی(داخل و بیرون)

ضدعفونی کردن هواکش دستشویی

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....

سلام،صبح بخیررررررررررر😍

امروز نمی‌دونم چندمین روز خونه تکونیه،😉کارهایی که باید انجام بدم:کوه لباس خشک شده ها رو مرتب کنم،ظرف ها رو بشورم،گاز و کانتر رو دستمال بکشم،ابچکون خالی کنم،لباسشویی رو روشن کنم،شام رو الان آماده کنم چون می‌خوام برم خونه مامانم و تا غروب اونجام🌹

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

سلام خانمای فعال و پر انرژی

منم می تونم از امروز گزارش بدم؟

چند وقتی هست که خواننده گزارش های نابتون هستم و ی خداقوت اساسی به همتون میگم  

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....
2706