2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1960624 بازدید | 86286 پست

سلام صبحتون بخیر و شادی

ماشا...چه بارونی میاد

بچه ها جونا من گل کاشتم اومدم تعریف کنم😉

صبح بیدار شدم اول تخت رو مرتب کردم.

دوم موهامو شونه کردم و روغن نارگیل زدم.

لباسهامو عوض کردم و اصل ماجرا...

فیلم ورزشیم رو playکردم و ۲۰ دقییییییقه ورزش کردم.

فیلم پیاده روی در منزل که مربیش خانم لسلی سنستون هست رو دان کردم و امروز اولین روزم بود.

۱مایل راه رفتم و بعدشم پلانک.

حالا میخوام برم صبحانه و استارت کارهای روزانه ان شا...

شاد و سرحال باشید

این نیز بگذرد...                                                       

سلام 

یکی از خانما اینجا گفتن نرم افزار نصب کردن ورزش های لاغری برای پایین تنه داره میشه اسم دقیقشو بگن  😍منم نصب کنم تا عید لاغر تر بشم برم شلوار مورد علاقه مو بخرم ثواب داره هرکی اسمشو میدونه بگه ممنون 

هیچ وقت توقع نداشته باش اون حسی که به ادما میدی رو پس بگیری .........اونا قلب ♥️تو رو ندارن😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله همه خانمها طعمشو بچشند و ارزوش به دل هیچکس نمونه دوس جونیایی که منتظر نی نی هستن من ع ...

زهرا جانم اكه اون روز حرفي زده شد كه باعث أشك ريختنم شد اصلا ربطي به دلبري كردن كوجولوهاي نازت نداشت (اون روز بخاطر اين ويروس لعنتي دلم كرفته بود دنبال بهونه بودم )من فقط دنبال اينم كه تو كزارش ها يه دلبري از ني ني هاي نازتون ببينم تا سر مست بشم (بدور از هر حسادتي عميقا خوشحال ميشم)

تا به حال جايي نكفتم ولي الان ميكم وقتي همسرم تصادف كرد و تو كما بود من نذر كردم اكه خدا دوباره اونو به من بخشيد منم يه فرزند به سربرستي قبول كنم  وقتي بعدا نذرمو به همسرم كفتم خيلي ناراحت شد جون بجه خودمونو ميخواد (برعكس من كه هميشه توي  رؤياهام دوس دارم يه فرزندخونده داشته باشم) وقتي اصراراي منو ديد واسه اداي نذرم شرط كذاشت كه اول خودمون بجه بياريم بعد بريم سراغ برورشكاه....سال كذشته همه شرايط فراهم بود واسه بارداري تا دقيقه ٩٠ ديسك كمر كرفتم و به اصرار دكتر بيخيال شدم امسال دوباره از اول شروع كردم با يه عالمه امادكي بيشتر (از نظر بزشكي ) و قانون جذب...سرو عزيز ميدونه من اسمم ديانا نيس ديانا اسم دختري كه قراره بشه تو دليم😍😍😍كفتم ديانا صدام كنيد كه باهر  شنيدنش بيشتر جذبش كنم  

من يه جندوقت ديكه با يه عالمه خبراي خوش ،برميكردم به سايت 😇

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2731
😂😂😂😂مباركت باشه منم خيلي كوتاه كردم يعني از اندازه كمرم تبديل شد به بسرونه😁وخيلي راضي ام  ...

من میخواستم برم اصلاح ابرو که نرفتم جمعه یهو هماهنگ کردم رفتم ابرومو فیبروز کردم ! :)))))))) 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
انقده خوبه هرجي بكم از خوبياش كم كفتم 😍😍😍😍حيف كه فرفري نيستي و كرنه ميكفتم حتما امتحانش كني  ...

جدی دیانا ؟

ببین من اون وقتا ک ژلی کرمی چیزی ب موهام نم یزدم و کوتاه کردم خیلی بد بود ، پشتش بعد از خوابیدن افتضــاح میشد

وقتیم چند سانت بلند میشد و هنوز بازم به بستن نمی رسید ک خیلی زشت میشدم ! من اون وقتی میگم با فرهام آشتی نبودم ، ولی الانم خیلی مرددم هی نظرم عوض میشه میگن نه موی بلند ی چی دیگع است ! 

چ خوب منم حسابداری خوندم فعلا حسابدار  همسرم هستم

همونه براتون کنجکاوی ایجاد کرده وگرنه گزارش کاری منو خودمم دوباره میخونم متوجه نمیشم ! خخخ 

همونه براتون کنجکاوی ایجاد کرده وگرنه گزارش کاری منو خودمم دوباره میخونم متوجه نمیشم ! خخخ 

زمان دانشجویی علاقه ای به حسابداری نداشتم و موفقم نبودم ب سختی تمومش کردم ولی الان عاشق حسابداری هستم

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که در این نزدیکیست 
زهرا جانم اكه اون روز حرفي زده شد كه باعث أشك ريختنم شد اصلا ربطي به دلبري كردن كوجولوهاي نازت نداشت ...

دیاناااااااااا الان تو هم خداحافظی کردی ؟؟؟؟ 

سلام  ان شاءالله همه از بارون لذت ببرین🥰 من از فردا فکر کنم دیگه خیلی کم بتونم بیام اینجا.شا ...

موفق و شاداب باشید سروجان ، هراز چندگاهی بهمون سر بزنید ، الهی دوره ی طرح تونم به سلامتی و عالی و راحت بگذره

برای اون مسائلی هم گفتین، خب دیگه اعتقادی هست و واقعن اینجا جای طرح کردنش نیست ، اما واقعیت بعیده به این زودیا آشکار بشه

زمان دانشجویی علاقه ای به حسابداری نداشتم و موفقم نبودم ب سختی تمومش کردم ولی الان عاشق حسابداری هست ...

من والا الانشم خیلی علاقه ای به کارم ندارم  ، و اینو پذیرفتم ک دوستش نداشته باشم ، ولی کارکردن رو خیلی دوست دارم . شغل پراسترسی هست 

من میخواستم برم اصلاح ابرو که نرفتم جمعه یهو هماهنگ کردم رفتم ابرومو فیبروز کردم ! :)))))))) 

مباركه عزيزم😍😍😍

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....