2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1940778 بازدید | 85667 پست
نمیدونم بخدا  ولی میدونم په امروز از میز عسلی پرید  ولی سوزش هم داره خیلی

شاید همین به میز خورده و ضربه دیده

بازم اگه میتونی ببر دکتر و نشون بده به خاطر اینکه خیالت راحت بشه عزیزم 

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطوری زنگ بزنم ؟مطب جاییو نمیشناسم 

از ۱۱۸ شماره اورولوژیست بگیر شماره دکتر زنان هم بگیر.

ان شاالله که چیزی نیست .

میخواستم زیارت حصرت ابوالفضل بخونم الان به نیت دختر شمام میخونم.صدقه بزار براش کنار. بلا دوره ان شاالله.

سلام دوستان خیلی نگرانم کمکم کنید  الان دکتر هم نمیتونم برم از ترس این کرونای لعنتی 😭 دختر چ ...

عزیزم حتما به یه دکتر نشون بده با رعایت نکات بهداشتی به بیمارستان برید

قهرمان خودت باش 
2740

من دیگه تمایلی به تمیز کردن خونه ندارم

چون می شورم می سابم گردگیری می کنم شوهرم که میاد تمیزی خونه رو نمی بینه اون وقت اگه یه خاکی پشت تلویزیون یا جایی که اصلا دیده نمیشه ببینه به روم میاره    

سوین جان الان از همسرم پرسیدم گفتن اگه قرار داد به تاریخ داری باید حقوقت رو بدن نمیتونن بدون حقوق ره ...

صاحب کارم برگشت به کارمیده .پس نمیتونم بیمه بیکاری استفاده کنم .باید بگم بیمه رو بریزه .متاسفانه گفت حقوق نمیریزم منم نتونستم بگم ویجورایی رودربایستی دارم باهاشون  نمیتونم بگم حقوقموبریزه ازخیرش گذشتم .انشاالله که کرونا زودتر تموم بشه همه برن سرکارشون.

ممنون که ازهمسرتون پرسیدین.فردا میگم بیمه رو بریزه حقوق فدای سرم😂

راستی من پارسال ۱هفته نرفتم سرکارمریض بودم استراحت داشتم گفتن بتید ازبیمه بیکاری استفاده کنی منم اطلاع نداشتم یه هفتمو ازبیمه گرفتم حالا اگه من یموقع دیگه نخوام برم سرکار اون به بیمه بیکاریم لطمه میزنه؟؟؟اگه ممکنه ازهمسرتون بپرسین