2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938398 بازدید | 85573 پست
به به عروس نمونه حتما ازشما انرژي مثبت گرفته كه سراغتونو ميگرفته.

نمیدونم.دوسال پیش همدیگرو دیدیم و دیگه ندیدمشوم تا امسال!

برام عجیب بود و جالب.

این نیز بگذرد...                                                       
امروز روز سوم مجلس خونه مادرشوهرمدبود. بچه ها یه چیزی بگم این خانمه که میاد روضه و اینا میخونه ،از ...

گاهی بعضی ادما ناخوداگاه به دل ادم میشینن.

من راهنمایی بودم یکی از بچه های مدرسه عاشقم شده بود،در عین حال ازم خجالت میکشید، هیییییچ برخورد و صحبتی باهم نداشتیم، برام کارت پستال میفرستاد از طریق دوستاش😂😂😂

ظاهر منو ببینی معمولی هستم، زیبایی انچنانی ندارم،خود دختره هم به دوستاش گفته بود زیاد خشکل نیست نمیدونم چرا دوسش دارم😂😂

و دقیقا همین ماجرا دبیرستانم بودم تکرار شد، ایندفه یکی از دخترای سال بالاتر.

برای خودمم پیش اومده دانشجو بودم، یه دختر تو خوابگاه بود، چهره ش معمولی بود ولی به شدت به دلم مینشست و دوسش داشتم، بدون اینکه ارتباط قبلی باهاش داشته باشم.

گاهی بعضی چهره ها حالتی داره که به دل بعضیا میشینه. شما هم به دلش نشستی😍😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طی ۲۴ ساعت اخیر بخاطر دیر انجام دادن دوتا کار، دو تا فرصت رو از دست دادم

۱. دو هفته ای هست میخوام زنگ بزنم حال زنداداشموبپرسم، ماههای اخرشه، وقت نمیشد، دیشب خودش زنگ زد و من شرمنده😞

۲. یه ماهی هست یه طرح پایلوت به ذهنم رسیده بود که راندمان کاری رو‌بسیار بالا میبرد، هی لفتش دادم،هی لفتش دادم، تا اینکه امروز صب تو جلسه ای که بود، دیدم  یکی دیگه دقبقا طرح منو پیشنهاد داده و کارای مقدماتیشو انجام داده، اگه طرح رو‌من استارت میزدم کلییییی به نفعم میشد، الان باید بشم جزئی از طرح اون اقا، 

و مستقیما مسئول این اتفاق اهمال کاری خودم هستش.

😔😶😑

طی ۲۴ ساعت اخیر بخاطر دیر انجام دادن دوتا کار، دو تا فرصت رو از دست دادم ۱. دو هفته ای هست میخوام ز ...

مندکه اینجور موقعها حرص میخورم شدید.

حالا ان شا...یه طرح و برنامه بهتر رو تو زمان خودش اراءه میدی.

این نیز بگذرد...                                                       
2728

سلام 

دوشنبه بخیر 

دختر کوچیکم دیشب اصلا نخوابید کلا گریه کرد و شیر خورد دیگه طرفای صبح نفس نداشتم خدا کمک کنه مریض نشه 

صبح بعد نماز بخور گذاشتم هوا که مرطوب شد کمی سرفه هام کمتر شد 

صبحانه خوردم 

دختری نخوابید و بغلش کردم راه بردم ولی نخوابید لحاف ها رو جمع کردم 

به دختر بزرگم صبحانه دادم 

نماز خوندم 

آش درست کردم 

داروهای دخترم رو دادم 

آهن و ویتامین های دختر کوچیکه رو هم دادم 

چای درست کردم 

دیگه نتونستم کاری انجام بدم بدن درد دارم 

باید برم ظرف بشورم 

خیلی دلم میخواد بخوابم ولی بچه ها نمیذارند (اینم از مسائل ازدواج در غربته که نمیشه بچه ها رو گذاشت پیش کسی در روزهای بیماری )

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
سلام  دوشنبه بخیر  دختر کوچیکم دیشب اصلا نخوابید کلا گریه کرد و شیر خورد دیگه طرفای صبح ...

واقعا خدا کمکتون کنه خیلی سخته من با دوتا بچه کوچیک و با این که در غربت نیستم کاملا درکتون میکنم امیدوارم هرچه زودتر سلامتی حاصل بشه و در کنار خانواده خوش باشید😍😍

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو

سلام دوستان..من از امروز به امید خدا میخوام گزارش کار بده..صبح ساعت ۵ بیدار شدم بچه هامو آماده کردم و با همسرم فرستادمشون خونه مامانم..بعدش شروع کردم به مرتب کردن منزل که کلی طول کشید و بعدشم رفتم سرکار..ساعت ۳ بچه هارو از مامانم تحویل گرفتم و اومدم خونه و با دخترم ناهار خوردیم و به پسرم غذاشو دادم و آماده شون کردم و با همسرم رفتن خونه مادرشوهرم..

الانم باید برم ظرفارو بشورم..خونه رو تا جایی که بتونم جارو کنم چون خسته م.. حمام برم و لباس هم برای شستن دارم..امیدوارم بتونم به کارام برسم و شب زود بخوابم تا فردا سرحال باشم..ممنون😄😍

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
اسفنج مان را کجا بگذاریم؟ دوستی تعریف می کرد پنج سال پیش بود که برای کنفرانسی به شهر بوستون رفته ...

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2738
واقعا خدا کمکتون کنه خیلی سخته من با دوتا بچه کوچیک و با این که در غربت نیستم کاملا درکتون میکنم امی ...

ممنون عزیزم 

ان شاءالله   

سلام  دوشنبه بخیر  دختر کوچیکم دیشب اصلا نخوابید کلا گریه کرد و شیر خورد دیگه طرفای صبح ...

عزيز غربت رو مثل هميم منم از خانوادم هزار كيلومتر دورم و كامل درك ميكنم تا پسرم ٨سالش شد كلي سختم بود تنها

خدایا شکرت

سلام به همگي

گزارش ديروزمن:

رسيديم خونه چايي درست كردم خورديم بعدش باهمسرم لوبياوعدس پاك كرديم ريختم توظرفا گذاشتم كابينت.

لوبيا ونخود خيس كردم 

سنجداوردم خورديم خيلي وقته تويخچال مونده ونميخورديم كه ديروز استارتشوزدم هفته اي يباربيارم بخوريم تموم شه.

شام درست كردم

يه دورلباس شستمو پهن كردم

حموم رفتم 

اشپزخونه رومرتب كردم وابچكونوخالي كردم گذاشتم سرجاشون.بعدشم جارو وطي كشيدم

شام خورديم وحاضرشديم رفتيم خونه پدربزرگ همسرم بعدشم كه اومديم خونه ميوه خورديم وظرفاروشستم وناهار امروزمونواماده كردم تلويزيونامون قطع شده بود توگوشي ستايش ديديم  وتمام

امروز:

شام درست كنم

قورباغه بزرگ ديروزموندامروزقورت بدم

گازوپاك كنم(دوسه روزه توبرناممه)

لباس تاكنم ولباس زمستوني دربيارم

ظرف بشورم

لوبيابپزم بذارم فريزر ومابقيشم قورمه سبزي درست كنم.

زيرانداز سفره رو تودستم بشورم.

تمام

سلام

من بعد از یه امتحان سخت و دردناک و البته بسیار اموزنده الهی برگشتم امتحانی که خیلی در روند و نوع زندگیه من تاثیر گذاشت

هنوز تو حالت شوک هستم و روزهام سخت میگذره

فقط کلاس اول بودن دخترم و حساسیتی که این پایه داره واسه بچه ها باعث شد کمی به خودم بیام اما هنوز خیلی کار داره که بشم همون ادم قبلی البته خودم فک میکنم هیچوقت برنمیگردم به اون حالت قبلیم بازم هیچ کاری واسه خدا نشد نداره امیدم به خودشه که تا الان کمکم کرده...

از امروز گزارش میدم مگه نه اینکه خود خدا گفته بچه میتونه برای پدر و مادر نوعی حسنه جاریه باشه پس از امروز میخوام هر کاری برای دخترم همسرم و خونه زندگیم میکنم با جون و دل انجام بدم و ثوابشو بفرستم واسه اقاجون نازنینم اخه خدا میدونه چقد سخته با دل سوخته بخوای لبخند بزنی...

متاسفانه اتفاقات اخیر و بیقراریهای من روی دخترم تاثیر گذاشته و به شدت لجباز شده میدونم به دلیل کمبود توجه منه چون یه دفعه خودشو میندازه تو بغلم و میگه مامان بغلم کن.  حتی همسرم هم بی نصیب نبوده متاسفانه حدود 60روز میشه که نتوستم به خواسته های همسرم جواب مثبت بدم   یعنی از روزی که پدرم بیمارستان بودن.خیلی ناراحتم و عذاب وجدان دارم اما دست خودم نیست.خودم حس میکنم محیط خونمون سرد شده باید دست به کار بشم و همه چیو برگردونم به حالت قبل چون میدونم اقاجونم اینجوری ناراحتن برام دعا کنید بچه ها خدا خودش ارامش بده همینطور که صبر داده

امروز ساعت 1 میرم دنبال دخترم ناهار اماده کردم دمی گوجه نذری(من جدیدا غذای هر روزمو نذر ائمه ای میکنم که اون روز متعلق به ایشونه اینجوری غذام متبرک میشه یعنی روزمو با توسل بهشون شروع میکنم و موقع پخت غذا حتما دعای فرج میخونم تا خود امام زمان هوای عزیزانمو داشته باشن). سالاد اماده کنم.ناهار بخوریم اشپزخونه رو مرتب کنم تکالیف دخترمو انجام بدیم همزمان 114 صلوات بفرستم واسه اقاجون عزیزم بعد با دخترم بریم دوش بگیریم(لباس دستی و کتونیهای دخترمو بشورم)موهامونو سشوار کنیم یه ارایش ملایم کنم البته اگه دلم رضایت بده  با دخترم میوه بخوریم.لباس اتو کنم.مواد شامو اماده کنم(کتلت میزارم از نوع نذری  )نماز ندارم فعلا.موقع اذان  یس بخونم واسه اقاحونم(میدونید اگه امکانش بود حتی نمازهای واجبمو هم به نیت اقاجونم میخوندم تا شاید دلم اروم شه  )بعد کاردستی دخترمو اماده کنیم.شام دخترمو اماده کنم(ساعت 7 شامشو میدم و 9 میخوابونمش)

واسه خودمو همسرم چای اماده کنم.با دخترم کلمات هم اغاز و هم پایان تمرین کنم.مقدمات ناهار فردا اماده کنم.به دخترم یه لیوان شیر خرما بدم و طبق معمول روضه بخونم واسه مسواک زدنش و قصه بخونم تا بخوابه.با همسرم شام بخوریم اشپزخونه رو مرتب کنم سرامیکهاشم باید دستمال شه احتمالا همسرم بگم انجام بدن من زیارت عاشورا بخونم بازم واسه اقاجونم   بعدش برنامه مالی ماه بعد با همسرم تنظیم کنیم شیر خرما بخوریم و یخ اب برنج بزنم صورتم بعدشم مسواک و خواب

سلام من بعد از یه امتحان سخت و دردناک و البته بسیار اموزنده الهی برگشتم امتحانی که خیلی در روند و ن ...

سلام عزيزم خداپدرتونوبيامرزه روحشون شاد

اميدوارم روز به روز حالتون بهتربشه.

3تاصلوات براي شادي روح پدرتون فرستادم  

سلام من بعد از یه امتحان سخت و دردناک و البته بسیار اموزنده الهی برگشتم امتحانی که خیلی در روند و ن ...

عزیزم انشاءالله که آرامش به خونه و زندگیت برگرده

میدونم مرگ عزیزان خیلی سخته خدا رحمتشون کنه و بهشت برین جایگاهشون باشه

2706