2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1947127 بازدید | 85898 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزيز من كسي رو مخاطب نكردم كه تنبل باشه ولي همون روزي يه ساعتم بتونيد تو زمان اضافتون برا خونه ...

دقیقا عزیزم وقتایی که بیکاریم و مثل وقتایی که واقعا برنامه ایی رو نمیخوایم از تلوزیون ببینیم و الکی این شبکه اون شبکه میکنیم

یا بیخود وب گردی میکنیم میشه یه عالمه کار کرد🌹

سلام دخترا من باااز ذهنم در حال انفجاره، به هر چیزی که فک میکنم یه عالمه نکته و کار خورد ریز راجبش ...

منم ذهنم خیلی شلوغ شده.

تصمیم دارم یه جا یادداشتش کنم و با تیک روزانه یکم فکرمو خلوت تر کنم.

ایده ی خوبی بود💋♥️

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
2742
عزيزم رنگشون كاملا سياهه طرفاي مازياده .عكسشم اينه

سوین جون جنوبی هستی؟؟ 

من چند سال بندر عباس زندگی کردم و برای اولین بار اونجا خوردم نخود اب ولی نخود  سفید بود. 

خیلی خوش مزه بود. 😋

دلم خواست 

کلا دلم خیلی برا بندر تنگ شده یادش بخیر. 😔

ازاين شيشه رب ها وسس ها  عزيزم

ممنونم. میخواستم تو همین شیشه ها انجام بدم مامانم گفت میشکنه منصرف شدم.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
2738
سوین جون جنوبی هستی؟؟  من چند سال بندر عباس زندگی کردم و برای اولین بار اونجا خوردم نخود اب ...

نه عزيزم اذربايجان شرقي ام

اينم نخوداب با نخود سياهه كه ازنخودسفيد خيلي خيلي خوشمزه تره.

من توبرنامه غذاييم نخوداب هم نوشتم كه هفته اي حداقل يبار براي عصرونه درست كنم

عزيزم رنگشون كاملا سياهه طرفاي مازياده .عكسشم اينه

چ باحال تاحالا ندیده بودم ...من با همین نخود معمولی نخود اب درس میکنم

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
ممنونم. میخواستم تو همین شیشه ها انجام بدم مامانم گفت میشکنه منصرف شدم.

نمیشکنه چون از اول ک اب سرد میریزی تو قابلمه اونا رو هم میزای دماش با دمای اب تغییر میکنه و وقتی جوشید هم میزاری تو همون اب بمونه تا سرد بشه اینو رعایت کنی مشکلی پیش نمیاد من هر سال انجام میدم

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
2706