2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1956609 بازدید | 86196 پست
سلام.   گزارش کارهای امروزم  صبحانه با همسرم خوردیم    پنج شنبه ها تعطیله و پنج ...

سوسن جون از اون روزهای رسیدگی به خود بود ک من عاشقشم روزهایی ک فقط به خودت برسی بگردی  هر هفته ی ردز باید اینطوری باشه ادم شارژ میشه

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم

امروز پسرم از ساعت ۵ و نیم پاشد و گریه میکرد تا ۷ بیداربودم شب هم یک خوابیده بود  یکم ۷ خوابیدم دوبار ۸ و نیم پاشد گریه .پاشدم براش شیر خشک درست کردم جاشو عوض کردم دیگه داشتم بیهوش میشدم سپردمش ب باباش رفتم اتاق خوابیدم تا ۱۱ البته چندباری وسط ها پسر بزرگم میومد اذیت میکرد نمیزاشت بخوابم 😐😐در کل الان این مدلی ام 😵‍💫😵‍💫😵‍💫در عوض شوهرم دلش برام سوخته بود پاشده بود ظرف هارو شسته بود صبحونه اماده کرده بود ب پسرم داده بود ی بارم شیر درست کرده داده نی نی 

حالا باید پاشم اشغال هارو خالی کنم 

خونه رو جارو برقی بکشم 

کشو میز تلوزیون تمیز کنم 

ناهار بزارم 

سرویس و حموم بشورم 

عصر باید ی جا بریم سر بزنیم 

شام بزارم 

ظرف هاشونو بشورم

فعلا همینا یادم میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گزارش جانانه ای بودها ب منم چسبید .راستی پسرت چندماهشه چقدر میخوابه؟  کوچولوی من ک اصلا خواب ند ...

وای چه سخت،واقعاً انرژی آدمو میگیره.هم ریفلاکس هم کولیک؟!😟

بچه های من آروم بودن و خوابالو...خدا رو شکر اذیتی نداشتن.اینم لطف بزرگ خدا به من بود.😇

کولیک خیلی بده،هم طفلی بچه ها اذیت میشن هم ماماناشون.إن شاءا... این روزها زود سپری میشه.بچه ها که زبون باز میکنن تازه شیرینی شون بیشتر میشه.😊

هر که را اسرار حق آموختند،مهر کردند و دهانش دوختند
2731
گزارش جانانه ای بودها ب منم چسبید .راستی پسرت چندماهشه چقدر میخوابه؟  کوچولوی من ک اصلا خواب ند ...

ممنون عزیزم😍

عزیزم چقد بد🤕

پسر من الان ۴ماه و ۱۶ روزشه

اتفاقا پسر منم کولیکی بود و ن ما خواب داشتیم و نه خودش

الانم همینه ولی کولیکش بهتر شده و حساسیتش بدتر

طلا تون مبارک 🥰😘 من عاشق طلام  لطفا سوسن جون عکس بذار 🥰🥰

این خریدم. خودم دوسش ندارم زیاد  سلیقه ی من نیست 

ولی گفتم یه چیزی بخرم پولم حفط بشه   فقط می خواستم اون روز یه چی بخرم😁. دست خالی نیام. البته من طلای کارکرده می خرم این توشون بهترین بود 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2738

امروزم 

بنا داشتم امروز. نهار پختم بهشون نهار دادم 

نهار همسرم و پسرم و دادم. برا پسرم یه چی دیگه پختم 

ظرفای نهاری که پختم و شام دیشب و صبحونه رو شستم 

سفره ی صبحونه رو جمع کردم 

با پسرم درس کار کردم 

با همسرم رفتیم بیرون   بستنی خوردیم و دور زدیم 

نهار فردای همسرم رو پختم 

لباس شستم و پهن کردم 

تختم  رو مرتب کردم 

کالریم رو 1300 نبستم فکر کنم پرید 

ناخنای پام گرفتم. طلسم شده بود 

همین 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
وای چه سخت،واقعاً انرژی آدمو میگیره.هم ریفلاکس هم کولیک؟!😟 بچه های من آروم بودن و خوابالو...خدا رو ...

پسر اولم اینطوری بود شیرشو میدادم جاشو عوض میکردم میخوابید ولی این یکی یعنی پدرادمو درمیاره خواب ک نداره هیچ وقتی هم بیداره یکسره گریه  با اینکه در طول روز هیچ کار خاصی نمیکنم ولی اخرشب انقدر خسته میشم ک انگاراز جنگ  برگشتم حالا به اینا اذیت های پسر بزرگمو هم اضافه کنین با دست تنها بودنم فقط منتظرم ۶ ماهش بشه یکم بهتر بشه

ممنون عزیزم😍 عزیزم چقد بد🤕 پسر من الان ۴ماه و ۱۶ روزشه اتفاقا پسر منم کولیکی بود و ن ما خواب دا ...

میگن ۶ ماه به بعد خوب میشه 

این خریدم. خودم دوسش ندارم زیاد  سلیقه ی من نیست  ولی گفتم یه چیزی بخرم پولم حفط بشه  ...

عالی مبارکت باشه من عاشق طلام نمیندازم ولی به عنوان سرمایه زن خیلی دوست دارم از ارزش هم نمیفته

حالا ی چیزی بگم دوستان دیروز با همسرم قبل رفتن به مهمونی رفتیم ی جا طبیعت دقیقا پارسال هم تو این زمان اون جا رفته بودیم بعد من اونجا تو گوشی تو اینیستا همش عکس فیلم

های بچه های نوزاد میدیدم دلم ضعف میرفت اصلا قصد بچه دار شدن نداشتم ولی ی جوری از ته دل ذوق میکردم با دیدنشون ک انگار ادم تشنه دلش اب خنک میخواد 😐😂😂 حالا امسال ک رفته بودیم ی درصد هم فکر نمیکردم سال دیگه با ی بچه بیام اونجا .انگاری حسابی جذب کرده بودم .

همچین چیزی چند بار برام اتفاق افتاده برا همون دیگه میترسم میگم همیشه ارزوهای خوب بکنم ی دفعه دیدی شد حرف بد نزنم 

سلام از گزارش روز جمعه😍

بیداری ساعت۸

روتین پوستی انجام شد

رسیدگی ب پسر کوچولوم انجام شد

صبحانه آماده کردم و همسر و دخترم و بیدار کردم و باهم صبحانه خوردیم

ظرفهای صبحانه شسته شدن

دوتا کاپ اسپرسو گذاشتم و باهمسرم خوردیم و افتادم ب جون خونه😂

اول نهارمو بار گذاشتم ب درخواست دختر خونه زلشک پلو با ملغ😅

هال و پذیرایی و آشپزخونه مرتب شدن

فلاسکهای پسرمو آبجوش کردم

تخت و اتاقها مرتب شدن

همسرم ب بهانه درست کردن ماشینش رفت بیرون

تموم خونه اعم از هال و آشپزخونه و اتاق خوابمون و اتاق بچه ها و اتاق مطالعه همگی رو جارو برقی کشیدم و سپس طی کشیدم

دوباره سینک پر ظرف شد ک دوباره خالیش کردم

همسرم اومدن و کلی سوپرایزمون کردن، هم من و هم دخترمونو.  یدونه کیک خریده بودن و برای دخترم چندتا کتاب قصه و دفترنقاشی و مداد رنگی( فکر کنم ۶امین دفتر نقاشیشه توی ۶ماه اخیر و سومین بسته مداد رنگی😐) و برای منم یدونه لباس تو خونه ای، بمناسبت روز دختر😍

نهار اوردم و خوردیم و جمع کردیم

همسرم و پسرم رفتن خوابیدن و منو دخترم مشغول کشیدن نقاشی و خوندن کتاب قصه ها شدیم

یکم استراحت کردم و بلند شدم رفتم دوش گرفتم

ظرفها رو شستم

مامانم اینا اومدن خونمون و برای دخترم ی خرس خییلی بزرگ کادو اوردن

خالم اینا هم اومدن و سر زدن و هرچی اصرار کردم هیچکدوم برای شام نموندن و رفتن

شام درست کردم و بادخترم بازی کردم

شام خوردیم و ب هر زحمتی بود بچه ها رو خوابوندم و خودمم بیهوش شدم😂

2706