2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1940894 بازدید | 85674 پست

سلام صبح بخیر

با توکل به خدا امیدوارم امروز برای من وخانواده ام وبرای همه شما وخاتواده های عزیزتون پر ازعشق واحترام ورزق وروزی وسلامتی وخنده وحال خوب بشه.

بریم که امروز شروع کنیم.

شادی صدام کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااااام

صبحتون بخیر

سوسن جونم انشالله به زودی اون ظرف قرص خالی بشه و دیگه نیازت نباشه اصلا🥰🥰

دیروز صبح رفتم سرکار

برگشتم خونه نهار خوردم و با پسرا خوابیدیم

بعد از بیداری یه دست به خونه کشیدم و نشستیم پای تکالیف علی جون

میخواستم از کمد دیواری وسیله بردارم که مهدی جون چشمش به پک رظفای پیک نیک افتاد، گفت براش بیارم

یه عالمه باهاشون بازی کرد و نهایتا منم نشستم مشتری رستورانش شدم که برام تو اون ظرفا غذا میآورد🙃❤️.

همسرم اومد و شام خوردیم

پسرا یکم دیگه بازی کردن 

و نهایتا خوابیدیم.

امروز: 

آقایون صبح خواب موندن، من ۶ و نیم بیدار شدم بیدارشون کردم سریع رفتن، یه کوچولو دیر رسیدن هر دوشون😴😴.

میخواستم برم سراغ کارهام که مهدی بیدار شد، کنارش خوابیدم که بخوابه. خودمم خوابیدم

در ادامه:

امروز اگه بشه یه تمیزکاری اساسی داشته باشیم چون از عید به این طرف تقریبا تمیزکاری ها روزمره بوده و به اعماق نپرداختیم.

برم به کارام برسم میام گزارشش رو بدم

من رمزم رو فراموش کرده بودم بالاخره یادم اومد  

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
2728
سلاااااام صبحتون بخیر سوسن جونم انشالله به زودی اون ظرف قرص خالی بشه و دیگه نیازت نباشه اصلا🥰🥰 ...

💚❤

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

از صبح تا الان:

ظرفهای دیشب شستم.سینک شستم.نهار وسالاد درست کدم.هال وآشپزخونه جارو کشیدم.قطره وپوشک وخوابوندن دخترم انجام دادم.همسرم لوبیا سبز گرفته شستم خرد کروم فریز کردم.نماز قضا خوندم.آشپزخونه گردگیری کردم.ظرف های صبحونه وریخت وپاشای درست کردن نهار شستم.خریدا جا به جا کردم.[متاسفانه تا تین ساعت روز برای خودم کاری نکردم]

شادی صدام کنید

سلام از دیشب تا حالا بیدارم شاید سر جمع دو ساعت خوابیدم 

دیگه صبح ی ساعتی پسر کوچیکه خوابید پاشدم خونه رو جمع کردم جاروبرقی کشیدم صبحونه ابمیوه و کیک خوردیم  برا ناهار پلو گزاشتم با تن ماهی ظرف هارو شستم منتظرم نی نی بخوابه بیهوش بشم 

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم
2740
منظور دارو ها تو برنامم  ها ایناست   ۱۱ تا قرص رو باید هندل مغزی کنم   ۸ تا خودم &nbs ...

منم مثل زهرا جان امیدوارم انشالله به زودی زود دیگه نیازی به این قرصها نداشته باشید. 🙏 

از برنامه ریزیهاتون هم خوشم میاد. 🥰

سلااام تا اینجای روز:

کمد دیواری تخلیه شد پاکسازی شد، جارو شد و مجدد چیده شد.

تراس تمیز شد و جارو شد، از این به بعد انشالله لباسها اونجا پهن بشه.

هال گردگیری شد و جارو کشیدم

هال و تراس خداروشکر تموم شد

ورودی خونه رو هم از بیرون تمیز کردم و جارو کشیدم

یخچال رو از برق کشیدم تا اساسی تمیز بشه

نهار قیمه داریم

یه تماس با مامان داشتم

یه بسته از پستچی گرفتم

یه قرار آموزشی برای فردا ست شد.

یه تماس اداری پاسخ دادم و پیگیری کردم

یه قرار تفریحی برای آخر هفته پایه ریزی شد باید ببینیم کیا میان،اکی میشه یا نه.

گاز تمیز شد

کشو ادویه ها تمیز شد

کشو دستمال‌ها تمیز شد

کشو ظرف های درب دار موند و بقیه کابینتها

علی جون اومد

با مهدی رفتن حمام

بیان نهار بخوریم

تا اون دوتا میان یکم دیگه تو آشپزخونه کار کنم

منظور دارو ها تو برنامم  ها ایناست   ۱۱ تا قرص رو باید هندل مغزی کنم   ۸ تا خودم &nbs ...

ایشالا صحت و سلامتی کامل حاصل بشه عزیزم🙏❤

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...

سلام 

امروز: 

جارو‌ برقی✔️

شستن لباس✔️

ظرف✔️

مرتب کردن✔️

حموم دادن هر سه بچه 😪✔️

کوتاه کردن ناخنهاشون✔️

شستن یه قسمت از حیاط✔️

و سرویس✔️

✨✨✨

دیروز تو حیاط زیر انداز پهن کردم. برای  چند دقیقه دوقلوها رو تنها گذاشتم وقتی برگشتم دیدم پسر کوچیکم چهار دست و پا رفته تا کنار در و گوشی نازنینم رو مدام میزد زمین و قهقه میخندید. 🤦🏻‍♀️

خلاصه اینکه صفحه ی گوشیم داغون شد. 

خدا رو شکر تونستم به اعصابم مسلط باشم عصبانی نشدم فقط ناراحت شدم. 

من برا هفته ام یه برنامه ریزی کردم چند روز میخوام بهش عمل کنم ببینم چطور پیش میره. 

شنبه: سالن 

یکشنبه: اشپزخونه و حمام دوقلوها 

دوشنبه: اتاق خواب 

سه شنبه: سرویس و حیاط 

چهارشنبه: رسیدگی شخصی 

پنج شنبه: حمام و ناخن بچه ها

جمعه: مهمانی و تماس های تلفنی ضروری

✨✨✨

متأسفانه پسر بزرگم هم مثل خودم علائم اگزما رو داره. 🥺 

به خاطر همین تو هفته فقط یه بار حموم رو براش در نظر گرفتم. اگزمای لعنتی دیگه نمیدونم برا درمانش باید چکار کنم. 😔 

من برا هفته ام یه برنامه ریزی کردم چند روز میخوام بهش عمل کنم ببینم چطور پیش میره.  شنبه: سالن ...

حموم خوبه ها  بدون مواد شوینده  

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }