2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1954618 بازدید | 86151 پست
نگین جون من از اول بارداری شروع کردم به ختم قران باور نمیکنی توی 4 روز 4 جزء خوندم الان 5 ماهه دیگه نخوندم... همش عذاب وجدان میگیرم خودخوری میکنم اما بازم کاری نمیکنم خدا رو شکر از دیروز خیلی کارهام و انجام دادم اما یه پایه میخوام برای ادامه یه کسی که واقعا بخواد و همراه باشه
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک نکنم تنبلتر از من کسی بوده یعنی بلد نبودم کار کنممم، اما الان همه کارام مرتب شده.. باید مرحله به مرحله جلو رفت مثل پاک کردن اجاق گاز من پاک کردن اجاق گاز رو بعدز هر آشپزی انجام میدم اولش شاید هفته ای یبار تمیزش نمیکردم، اما الان برام عادت شده حتی لازم نیس بش فکر کنم و تو برنامه هام بذارم... اول خودمو عادت دادم به تمیز کردن اجاق. بعد چن هفته که به عادت خو گرفتم، شستشوی ظرفها بعدز غذا رو تمرین کردم. الان دیگه بعدز هر وعده غذایی ظرفها رو میشورم، اجاق گازم تمیزو مرتب وقتی این دوتا جزو عادتهام شدم، مرتب کردن آشپزخونه، خب ممکنه این روش طول بکشه، ولی جواب میده به مرور زمان. شما هم امتحان کنید من با این روش خیللی راه افتادم
CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
2731
رانا جان اول اجاق گازو اساسی تمیز کن. از تمیزیش لذت میبری و دلت میخواد همیشه اینجوری تمیز بمونه. چکار باید کرد. من بعدز هر آشپزی یه اسپری اتک چن منظوره میزنم به اجاق و با یه دستمال مرطوب، فقط دستمال میکشم. بعدز هر استفاده همینکارو میکنم. وقت گیر نیست. لذت بخشه. برای ازبین بردن لکه های کهنه و قدیمی چربی ها از اسپری سیف زرد استفاده میکنم..آشپزخونمو عروس میکنه
CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
من پای ظرفشویی که کاری دارم ظرف اونجا ببینم زود اونو می شورم بعد کارمو می کنم می رم ... می رم دم یخچال چیزی بردارم هر چی کار تو یخچاله زود انجامش می دم کهنه ای می کشم رو شیشه هاش اگه لازم باشه اینه که همیشه تمیزه .... همین جوری بچه هام راه که می رن می ریزن منم راه که می رم هی بر می دارم می ذارم سر جاش هر چیزی رو غیر وقتایی که زیر مبلا رو هم جارو برقی می کشم همیشه جارو دستی رو هر جا ببینم یه ذره آشغال ریخته می کشم تمیز می مونه .... می رم معذرت می خوام دستشویی همزمان سطل اون جا رو هم پلاستیکشو عوض می کنم .... از خواب تا بیدار می شم سریع تخت خودمون رو صاف می کنم میام بیرون تخت بچه رو ببینم به هم ریخته اونو صاف می کنم بعد می رم صورتمو بشورم ... ! همین جوری که می چرخم اتوماتیک همه چی رو سر جاش می ذارم اینه که خونه همیشه مرتبه مرتبه ....
2738
آفرین مادر اردیبهشت و دیا جان.خیلی خانم کار انجام میدید. سلام نرده جان خوبی؟
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
من خودم توی کارهای خونه کمتر مشکل دارم مشکل من برای کارهای دیگه هست مثل ختم هایی که شرکت می کنم زنگ زدن خرید کردن کادو بردن و... این مدل کارهام و خیلی عقب میندازم. خونم همیشه تمیزه توی خونه نظم دارم اما بقیه کارها نه اینقدر عقب میندازم تا زمانش بگذره الان استراحت مطلقم حداقلش اینه که تا حالا میتونستم 10 تا کتاب بخونم 2 تا برنامه نرم افزاری و یاد بگیرم یه وبلاگ خوب داشته باشم و یا هزار کار دیگه اما متاسفانه همش خواب همه وقتم داره هدر میره و من هیچ کاری نکردم حرص می خورم اما بازم فایده نداره
نرده جان دقیقا بی حوصلگی باعث شده کاری نکنم میگم بی خیال الان نه الان حوصله ندارم صبح میگم عصر و عصر میگم شب و نهایتا هیچی
نمی خوام دیگه اینجوری باشم خیلی احساس بیهودگی میکنم خیلی بده میتونستم تو این مدت کلی چیزای خشگل واسه سیسمونی درست کنم ولی.......دریغ
مادر اردیبهشت اردیبهشتی میله های اجاق گازو با اسپری سیف مخصوص اجاق گاز و لکه های سخت، تمیز میکنم میتونی اسپری کنی و با سیم ظرفشویی بیفتی بجونش. چنبار تکرار کن حتما نتیجه میده.
CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
2706