2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938751 بازدید | 85583 پست
@michkasali     @مااماااان   @خانومسحرخیز     @محبوبناز   ...

من تو لغت ۵۰۴ نبودم عزیز 

من همون آلمانی نمیرسم بخونم 😃

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
واقعا خدا قوت تو این همه کاری که میکنی همیشه چند مدل غذا درست میکنی من یه غذا می ذارم هر کی دوست ندا ...

🙏😘

این روش انجام دادم  رو پسرم  جواب نداد

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@02mnas   فقط لايك ميكني ميري بيا بيبنم  از خونه داريت جه خبر ؟يه مدت كزارش دادي رفتي د ...

وجود همسر در خانه مانع از انجام فعالیت ها به صورت منظم هست 

لذا نظمی فعلا کسب نکردم

امروز رفتن سر کار  منم پیش مامانم هستم 

رفتم خونه گزارش میدم 

همچنان  در بی نظمی مهلک به سر میبرم

2728

مشکل  زبان آموزان تو یادگیری زبان اینه که لعت حفظ میکنند بعد از چند سال رفتن به موسسات  نمیتونن جمله بسازن و مکالمه کنن یا  حرفی رو ترجمه کنن  

تو یادگیری زبان باید هم ریدینگ هم لیسینگ هم رایتینگ هم اسپیکینگ  کار بشه 

پس سعی کنید تو هر ۴بخش تمرین داشته باشین

گزارش دوشنبه 99/09/۱۰

ناهار و بلافاصله ظرف ها  

رسیدگی به فیلم ها و گروه درسی صبح دخملکم      

رسیدگی به درس های دخترم

بازی با بچه ها       یه بار همسر یه بارم خودم بازی کردیم

شام به موقع  ... دیرتر از دیشب بود... باید ساعتشو بیارم سرشب بعدش میوه و ... باشه

شستن ظرفها آخر شب و سینک خالی  

خوندن کتاب برای بچه ها قبل خواب    

مرتب بودن آخر شب آشپزخونه  

مرتب بودن آخر شب اتاقا    

مرتب کردن هال قبل خواب (بچه ها یه خونه ساختن فعلنه تو ها پابرجاست!    )

پاک کردن آرایش و ویتامین ای دورچشم و لب و روغن بادوم کف پاها

حوله هایی دیشب شستمو تا و رفت کشو ها

یه ساعتم زبان خوندم 

خاموشی و خواب به موقع !  بازم عالی نبود ، ولی از دیشب تیم ساعت زودتر اومدم تو تخت

یه رمان صوتی هم یه ربع گوش بدم و بخوابم

نکته ی منفی امروزم ... زیاد به همسر غر زدم و ایراد گرفتم

سه شنبه ی خوبی بســـازید

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
برو خجالت بكش دختر 😂😂ديكه از وقت ترسيدنت كذشته  تازه همسرت بيشتر مراعات ميكنه يواش ميزنه فقط ...

نه قبلا خودم برای خودم پنی سیلین میزدم ولی نمیدونم چرا جدیدا انقدر مقاومت میکنم

پست قبل رو بخونید اطفا @آتنا98     @مهربانوکوشا     @ماهربانو   &n ...

من یه مدت زبان میخوندم وسطش فاصله میفته انگار دیگه حسش می پره اصلا با ۵۰۴ هم نمیتونم ارتباط بگیرم کتابش دارم ولی هر بار خوندم باهاش راحت نبودم میخواین شما ۵۰۴ رو بخونین منم لغاتی که خودم نصفه خوندم ادامه بدم  البته به نظرم منم اینطور فقط لغت خوندن فایده نداره اون طوری تو ذهن آدم نمی مونه که تو جمله استفاده کنه من که خیلی سختمه اصلا یادم نمیاد 

2738

دوستان یه چیز تقریبا غیر مرتبط با موضوع تایپک 

یه سوال داشتم

بچه ها ما خونه طبقه بالا پدر شوهرم زندگی می کردیم الان خونه خریدیم اومدیم خونه خودمون اینجا سه تا کمد دیواری داری تو هر اتاق یکی یدونه هم پذیرایی زیاد هم بزرگ نیستنا

از طرفی من تو جهیزیه ام کمد چوبی داشتم چون سرویس خوابم از این سلطنتی هابود حالا موندم کمد هارو بفردشم یا بردارم بیارم بزارم تو اتاقمون‌.اتاقمون یکم شلوغ میشه ولی

چون میترسم یه موقع اینجا رو بفروشیم بریم یه جای دیگه کمد نداشته باشه از طرفی کمد هام نو نو هستن و هیچی شون نشده همرنگ سرویس خوابم هم هستن خیلی دوستشون دارم شوهرم میگه اتاق شلوغ میشه اتاقمون خیلی هم کوچیک نیست به نظرتون چیکار کنم؟

سلام.

من صبح رو ناشتا با اتوکاری شروع کردم😂.دیدم لباسها دارن روی هم تلنبار میشن منم تا چایی دم بکشه و بساط صبحونه حاضر بشه چند تیکه اتو زدم.

امروز روز اتاق خواب بود.همه جاشو خوب گردگیری کردم, پاتختی ها رو کشیدم جلو زیرشونو جارو زدم.لباس های خشک شده رو تا زدم, آیینه ها رو تمیز نکردم ولی🤕. یه دور لباس انداختم ماشین. با پسرم بازی کردم, یکم هم ماکارونی اوردیم با هم شکل دار چسبوندیم.یه ذره جنبه اموزشی اشو بیشتر کردم امروز. 

حیاط و جارو زدم, به گلها آب دادم. سرویس و حموم رو شستم. بعد از مدتها ورزش کردم.امیدوارم بتونم بمونم روی این چالشی که واسه خودم گذاشتم! بعد هم کرم پیلینگ و بعد ماسک گذاشتم روی صورتم. کتاب خوندم فراووون😍.

بعدازظهر هم با همسرجان رفتیم کارگاه , یک کار یک ساعته دو ساعت طول کشید.قبل از حکومت نظامی هم برگشتیم خونه😂. بعد هم شام و مرتب کردن اطراف و کرم پا و کرکره خونه رو بکشم پایین که خیلی دیره. 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
دوستان یه چیز تقریبا غیر مرتبط با موضوع تایپک  یه سوال داشتم بچه ها ما خونه طبقه بالا پدر شوه ...

راستش من بودم کمدامو نمی آوردمو میفروختم. 

از کجا میدونی یه روزی شاید اینجا رو بفروشین?

تازه به فرض که چند سال دیگه بفروشین امکان داره حتی خونه بعدیتون بزرگتر باشه و کمد دیواری بیشتری داشته باشه. 

حتی اگه نداشت جدید میخری دلت باز میشه اینجوری😁 خلوتی واقعا بهتره, ذهن ادم سبکتره اصلا.

بازم ببین نظر و سلیقه خودت چی میگه.

سهلاااامممم  به دوسستای جون جونیه خوودمممم ❤❤❤

یععنی به معنای واقعی دق کردم دیگه  از دلتنگی توون 💔

اما  چون  خودمو  میشناسم  که  تازگیا   میونه ی خوبی  با  گوشی  ندارم   جرات نمیکردم  اینجا پست بزارم تا یوقت شرمنده تون نشمم اینم بگم فک نکنید خاموش زیرابی رفتماااا  نه  !!  اگه خوندم حداقل لایکیدم . بعله 😊

(زهرامامان مهدی ،زهرا مامان طاها،آتنا ،سورملینا ،بانوی سحرخیز،ونوس ،کارنلین ،سوسن،سوین ،پارادایس  جااااااان هااااااااااااااااای  عززززیییزززمممممممم😂  )   دلم برای تک تک تون شده قدِ جیگرِ از این پشه ریزها  😵

دقت بفرمایین اشخاصی که هنوز اینجا به اسم کاربری هستن رو به اسم کاربری صدازدم ها  فک نکنید اسمای قشنگتونو یادم میره

و  اینکه نمی دونم چررررا  تَگَم کار نکرد   بِتَگَمِتووون 😅

خودم هم فکر نمیکردم انقدر توضیح داشته باشم  😅😁

خیلی عزیزین عشقِ دلااااا  ❤

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
میشه هفته ای ۳ درس. کتاب من fifth edition هست. قشنگ دیکته ،معنی و...کلمه رو یاد بگیریم.

خیلی خوبه.ولی منم نظرم اینه تو هفته دو تا درس رو بخونیم و روزهای دیگه مرور کنیم و مثلا چهارشنبه مرور دو تا درس قبلو داشته باشیم که تو ذهنمون بمونه.

سهلاااامممم  به دوسستای جون جونیه خوودمممم ❤❤❤ یععنی به معنای واقعی دق کردم دیگه  ا ...

(آرتین جونِ عزیزم)  اسم شما رو هم نوشتم که پس چرا نیست ؟¿ 

کارنلین جان پیشنهادت برا روزای زوجِ انگلیسی ای عالیه 👌

هستم ! 

حسِّ روح بودن بهم دست داده بود  وقتی پستای راجع به  زبانو لایک کردم اونشب اما  بدلیلِ مقاومتم چیزی نمیتونستم بگم 🤣🤣

اونم تنها  بخاطر اینکه  خودمو میشناسم  مداوم  نیستم هاااا   نه علت دیگه ای 😅 

و اما  دوستای جدییید   بسیار بسیار خوش اومدین  دیانا جانِ بمبِ انرژی مثبت  و بقیه رو که زیاد بودین و من نخوندم زیاد ببخشید منو 😥

فقط آدربااانوی گللل  از کجا میاری آخه این جمله های بمب انگیزه ی واقعیت روووووو  آخه  !! 😃

خیلی زیباست

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
2706