2733
2734
سلام
رابطه باید چجوری باشه؟
کسی بوده ببخشید رابطه کامل داشته باشه و مشکلی براش پیش نیاد..
توصیه پزشکا چیه؟
ممنون
خدایا...خدایا دوست دارم
منکه جفتم از ماه هفت اومده بود پایین دکتر کلا قدغا کرد برام تا آخرش... ولی در کل از ماه هفت به بعد میگن دخول کامل نباشه بهتره درضمن تحریکات جنسی هم نباشه چون امکان تحریک رحم و زایمان زودرس میشه
تا یک شب قبل از سزارین هم مشکلی نبود
مادرها شبیه نخ تسبیح میمانند، به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ای کنار دیگری نمیماند!... خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود... الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون مامان جان.من خودم مشکلی ندارم ولی شوشو ها رو بعضی وقتا نمیشه راضی کرد...منم راحت ترم که رابطم درست باشه چون اگه نصفه نیمه باشه ببخشید شوشو دیرتر چیز میشه و این طولانی بودن بیشتر اذیتم میکنه و خستم میشم
بعضی ها میگن تا روز آخر رابطه داشتن و مشکلیم نداشتن...نمیدونم
خدایا...خدایا دوست دارم
من که مشکلی برام پیش نیومد ولی راست میگی ادم خودش میلی نداره چون خسته میشه ولی آقایون...
مادرها شبیه نخ تسبیح میمانند، به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ای کنار دیگری نمیماند!... خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود... الهی آمین
من نمیدونم این آقایون البته بعضی ها کی میخوان بفهمن پدر شدنم تاوان داره ههههههه
در آن واحد همه چیو باهم میخوان
از طرفی چون بعد زایمانم نمیدونم تا کی نمیتونم رابطه داشته باشم میگم فعلا راضی باشه تا بعدش بتونه دندون رو جیگر بذاره
ای خدااااااااااااااااااااا
خدایا...خدایا دوست دارم
2740
نمیدونم من با اینکه مشکلی ندارم ولی خیلی وقته تعطیلش کردیم چون تمایلی ندارم و اذیت میشم ولی دوستم تا آخرش داشت و مشکلی هم نداشت
آرامشم را این روزها مدیون انتظاراتی هستم که دیگر از کسی ندارمممم...
ای بابا پریا جون من الان 8 ماهه کامله با همسرم هیچ رابطه زناشویی نداریم
وقتی هم من بهش پیشنهاد بدم ازم فرار میکنههههه
میگه جون بچهمون از همه چی مهمترهههه

شما هم یکی دوما ه دندون رو چیگر بزارین حد اقل بزار ماهه 8 تموم بشههه توی ماه 9 یه وقت مشکلی هم خدای نکرده پیش بیاد و نی نی بخواد زوتر بیاد خیالت راحته
عاقبت در یک شب از شبهای نور کودک من پا به این دنیا نهاد ...آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر را نهاد