2733
2734
عنوان

خوبی کردن بدون توقع

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 31 پست
خوبی بدون توقع  توجیهش اینه که خودت حال خوب داشته باشی و حس خوبی بهت دست بده به خاطر خوبی که در ...

من حال خوبی داشتم وقتی اون کارارو میکردم از ته دل برا عروسی بچه های فامیل خوشحال میشدم اما الان دلم خیلی شکست از اینکه هیچکدوم نمیخوان برای منم همونکارارو بکنن

خیلی حس بدیه

از آدما زده شدم کلا ادم گریز شدم .حتی از خانواده ام همش تو خونه ام و باهیچکی رابطه ندارم

دو سه شبه تصمیم گرفتم کینه هامو بزارم کنار حداقل برا آرامش خودمو زندگیم.شبا با خودم تکرارمیکنم

وبی واقعا دیگه نمیتونم ب هیچ احدی اطمینان کنم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این توقعه اعصاب و روانتو میریزه بهم منم مثه تو بودم یا دیگه نکن یا مثه من بدون توقع بکن و جوابشو بسپ ...

نه واقعا دیگه فرصتی نمونده که بخوام نکنم 

من از همه کوچیکترم 

عزیزم فقط زمانی میتونی خوبی بدون توقع بکنی که کار و به نیت خدا انجام بدی  ینی توقع جبران و فقط ...

بحث خدا جداست 

الان شب عروسی دلم میخواد تو خونه مام بزن و بکوب باشه ولی کسی نمیاد اینو چجوری بسپارم به خدا

2731
من حال خوبی داشتم وقتی اون کارارو میکردم از ته دل برا عروسی بچه های فامیل خوشحال میشدم اما الان دلم ...

میفهمم چی میگی منم بعضیارو واقعا دوست دارم براشون ذوق میکنم ولی وقتی اونا باهام سردن خیلی ناراحت میشم جدیدا تصمیم گرفتم جز شوهر و بچه م عشق و محبتمو واسه کس دیگه ای خرج نکنم

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
از آدما زده شدم کلا ادم گریز شدم .حتی از خانواده ام همش تو خونه ام و باهیچکی رابطه ندارم دو سه شبه ...

من خانوادم نه. ولی اطرافیان رو گذاشتم کنار

ینفر بود که از طرف یه شخصی داشت مورد ازار قرار میگرفت. منو شوهرم بهش کمک کردیم که خانوادش متوجه بشن و بیشتر مواظب دخترشون باشن. چون پدر مادرش شاغل هستن. 

بعدش میدونی متوجه چی شدم؟؟ 

اینکه اون دختری که خودم از اون وضعیت نجاتش دادم به شوهر من ابراز علاقه کرد. یه ادم چقدر میتونه بی معرفت باشه

شانس اوردم که شوهرم خیلی انسانه و همه چیز رو بهم گفت

ابن یه نمونه کوچیکش بود. کلا از همه اطرافیان نا امید شدم. ورابطه هام رو کاملا محدود کردم دارم با ارامش زندگی میکنم

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️

عزیزم منم تودوران مجردی زیاد از اینکارا کردم و بیشترش برای دل خودم بوده ،وموقع عروسیم توقعی ازاونا نداشتم ، البته نمیخوام ازاونا دفاع کنم ولی پیش خودم میگفتم من اونموقع مجرد بودموآزاد، اما اونا الان متاهل و متعهد هستن و یااینکه بچه هم دارن که مسلما شرایطشون سختتره پس توقعی نداشتم همینکه همشون تو عروسیم شرکت کردن ازشون تشکرهم کردم😊😊😊👍

من خانوادم نه. ولی اطرافیان رو گذاشتم کنار ینفر بود که از طرف یه شخصی داشت مورد ازار قرار میگرفت. م ...

دوستان و اطرافیان ک بماند کنار گذاشتم. منم خانوادمو کنار نذاشتم ولی دو هفته است رابطمو کم کردم .همش فکر میکنم مشکل از منه ک باهمه قطع رابطه کردم ولی خب ی چیزایی ازشون دیدم ک اینجور شدم وگرنه من ادمی بودم خوبی و خوشی همه رو میخواستمو میخوام 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738
دوستان و اطرافیان ک بماند کنار گذاشتم. منم خانوادمو کنار نذاشتم ولی دو هفته است رابطمو کم کردم .همش ...

عزیزم من به این نتیجه رسیدم کم شدن رابطه چه با خانواده چه اطرافیان زندگی شخصی ادم رو بهتر میکنه. حداقلش اینه که کسی دیگه سرک نمیکشه تو زندگی ادم

من با اینکه خانوادم مهربونن هفته ای یبار میرم خونه مادرم. 

من به دوری و دوستی خیلی اعتقاد دارم

من خانوادم نه. ولی اطرافیان رو گذاشتم کنار ینفر بود که از طرف یه شخصی داشت مورد ازار قرار میگرفت. م ...

راهش همینه 

تو این دنیا دیگه رفت و امد و ارتباط گسترده جواب نمیده

عزیزم منم تودوران مجردی زیاد از اینکارا کردم و بیشترش برای دل خودم بوده ،وموقع عروسیم توقعی ازاونا ن ...

محردن بعضیاشون 

بعدشم من انتظار کمک ندارم که بگم سختشونه فقط دلم میخواست پیشم باشن

محردن بعضیاشون  بعدشم من انتظار کمک ندارم که بگم سختشونه فقط دلم میخواست پیشم باشن

ببین عزیزم...

این هایی ک میگی نشون دهنده ی مهر طلبیت هست....

نه مهربونی...

حتما حتما حتما.. صحبت های دکتر هلاکویی رو گوش کن در مورد ویژگی های انسان مهرطلب...

راهش همینه  تو این دنیا دیگه رفت و امد و ارتباط گسترده جواب نمیده

برات ناراحت شدم عزیزم

منم زمان عروسی همه کنارشون بودم و همه کار کردم  ولی برای من همه یهو غیب شدن

حتی خواهرامم باهام نیومدن ارایشگاه

یادمه روز بعله برونم خودم همه صندلی ها رو تو خونه چیدم. خواهرام اومدن مهمونی فقط

درصورتی که اونا زایمان کردن من جونمم براشون گذاشتم

ولی.......... 😔😔

این ک تو رفتی برای دیگران ب قول خودت رقصیدی و.... این به خودت خوش گذشته و خودت خواستی..

منتی سر کسی نیست...

شاید اونا دوست ندارن. بی دعوت بیان یا دلیلی داشته باشن..

این جمع شدن ها و بزن برقصا مال قدیم بود الان کسی با این وضع گرونیا روش نمیشه جایی بره...

باور کن خود من پایه ی همه مجلسام... ولی همین چند روز پیش به خاطر این گرونیای لعنتی ترجیح دادم نرم چون حداقل باید چهار صد تومن لباس میخریدم...

جدا از این حرفا تو زندگیت از دیگران توقع نداشته باش تا ب ارامش برسی

این ک تو رفتی برای دیگران ب قول خودت رقصیدی و.... این به خودت خوش گذشته و خودت خواستی.. منتی سر کسی ...

این جمله توقع نداشته باش تا ارامش داشته باشی رو قبول ندارم 

ادما همه به مهر و محبت اطرافیان نیاز دارن توقع ینی تو به کسی خوبی کنی مشروط،به اینکه برات جبران کنه اما اینکه انتظار داشته باشی همونجور که تو به دیگران محبتی کردی موقع نیازتم دیگران بهت محبت کنن بحثش فرق،داره

2706