2703
2553
عنوان

خوبی کردن بدون توقع

1262 بازدید | 31 پست

چقدر اعتقاد دارین که آدم باید بدون توقع خوبی کنه؟ 

من یه جورایی نمیتونم قبولش کنم 

به هر حال ما آدما موجوداتی هستیم که جمعی زندگی میکنیم و تنهایی رو زیاد دوست نداریم

همه مون تو زندگی موقعیت هایی برامون پیش میاد که یا احتیاج به کمک داریم یا میخوایم یه غمی رو با کسی در میون بزاریم که دلمون سبک شه یکم یا دلمون میخواد تو یه شادیمون دیگرانم شریک کنیم تا بیشتر شاد باشیم 

پس اگه من یه جایی کمکی به کسی کردم نه اینکه توقع داشته باشم طرف جبران کنه ولی دلم میخواد منم اگه به کمک احتیاج داشتم کمکم کنه، اگه تو غم یه نفر کنارش بودن دلم میخواد اونم کنارم باشه، تو شادیهای دیگران شرکت میکنم که دیگرانم تو شادی من کنارم باشن 

خیلی ناراحتم از اینکه من تو فامیلمون عروسی هر کسی شد یه هفته قبل رفتم کمک کردم تو بزن و برقص و گرم کردن مجلسشون چیزی کم نذاشتم حالا که عروسی خودم شده هرکسی یه بهونه میاره میگه ما فقط روز عروسی مستقیم میایم سالن

خوبی بدون توقع 

خودم اینجورم ولی اگه ببینم این خوبیا باعث شده توقع طرف بالا بره یا رو سرم سوارشه خیلی اعصاب خورد کن میشه برام و بعدا پشیمون میشم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من هر دفه به هر کی کمک کردم یحوری از اون شخص ضربه خوردم که نگو

بخدا همیشه بدون توقع کمک کردم. ولی نمیدونم چرا ادما بلد نیستن جواب محبت رو بدن

از محبت کردن به ادما پشیمون شدم عزیزم😔😔

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
من هر دفه به هر کی کمک کردم یحوری از اون شخص ضربه خوردم که نگو بخدا همیشه بدون توقع کمک کردم. ولی ن ...

مثل من

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2714
برای منم همین شد اما اصلا اهمیتی برام نداشت خوشیمو کردم در هر صورت 

همیشه تو عروسیا با خودم میگفتم نوبت منم اینجوری خونه مون شلوغ میشه برو و بیا میشه اما واقعا ناراحت شدم از فامیلام

خوبی بدون توقع  توجیهش اینه که خودت حال خوب داشته باشی و حس خوبی بهت دست بده به خاطر خوبی که در حق بقیه کردی از این جهت میگن خوبه و الا اینکه میگی طرف باید جبران کنه خوب آره منطقیه

ریپلای کن خوششششششم میاد😄

این توقعه اعصاب و روانتو میریزه بهم منم مثه تو بودم یا دیگه نکن یا مثه من بدون توقع بکن و جوابشو بسپار به خدت❤️

و اگر خداوند اراده خیری درباره تو داشته باشد، هیچکس قادر نیست مانع فضل او گردد! (سوره یونس آیه 107)

عزیزم فقط زمانی میتونی خوبی بدون توقع بکنی که کار و به نیت خدا انجام بدی  ینی توقع جبران و فقط از خدا داشته باشی .وگرنه هرجور حساب کنی آخرش حس حماقت و عصبانیت بهت دست میده، چون  اکثر آدما فقط به فکر خودشونن و وقتی خرشون از پل گذشت دیگه فراموش میکنن همه چیو

❤یاالله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک❤
2706