2733
2739
عنوان

سیاست رابطه با مادر شوهر

444 بازدید | 22 پست

بچه ها من در برابر مادر شوهر و خانواده شوهر کم میارم .هر وقت میبینمشون حرفی میزنن یا تیکه ای میندازن نمیتونم جواب بدم .مادر شوهرم زنگ میزنه بهم نمیتونم درست باهاش صحبت کنم چون ی جذبه ی پنهان و عجیبی داره کلا هول میشم وگاهی کلی خودم و  رفتارهام رو جلوش توجیه میکنم و گاهی ب دروغم هست  .کلا در برابرش کم میارم بخاطر همین بیشتر سعی میکنم ازش دور باشم تا نخام جواب پس بدم .یا جاهایی ک میرم کارهایی ک میکنم رو پنهان کنم ی ترسی تو وجووم ازش دارم.چیکار کنم دلم میخاد جسور باشم در برابرشون لطفا افرادی ک میخان مسخره و شوهی کنن تاپیک نزنن .ممنون 

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فک کنم اعتماد ب نفست کمه

فعلا رو جاهای غیر از مادرشوهرت کار کن

تو جمع دوستات

خانواده

حتی تو خیابون

کم کم با اونم درست میشه

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
2738

منم اولش همین جوری بودم از بس تو خانوادم اعتماد به نفسم کشته بودن ازشون میترسیدم اما کم کم یعنی بعد ۲ یا۳بار دعوا که دیگه خیلی غیرقابل تحمل شدن وسواستفاده کردن ازم باهاشون دعوا کردم نشستن سر جاشون الان دیگه متلک نمیگن بگن هم جوابشونو میدم

جواب نده بابا بهش فکرم نکن خودتو بزن ب نشنیدن. اگ دیدی خیلی داره بهت توههین میشه مودبانه جواب بده ولی قاطع اعتماد بنفستو ببر بالا ینی چی میترسم هول میشم مگ تو چیت کمتراز اوناس؟؟؟!!!!

چرا باید خودتو توجیه کنی؟؟؟؟

حتی ب دوروغ!!!!!

اعتماد بنفستو ببر بالا حتمااا  لولو خورخوره ک نیس اونم یه آدمه

ببین فقط هرکاری میکنی بکن جوابشونو بزار کف دستشون 

منم اوایل نامزدی مثله تو بودم الان یادم میافته حرصم میگیره بخودم فش میدم که چرا اونموقع حالشونو نگرفتم اجازه دادم هرجی میخوان بگن 

ولی الان نمیدونم شاید چون بجه دار شدم دیگه یا  هرچی 

جسور شدم خود بخود

خلاصه بعدا پشیمونی سودی نداره

من از قیدت نمیخواهم رهایی

قبلا اینجوری نبودم .یکی از جاری هام بر عکس منه در اتفاق اونا بیشتر دوس دارن .چون همش در حال پز دادن کارهایی ک کرده یا جاهایی ک رفته 

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت 
اعتماد به نفس داشته باش چیزی که تو دلت میادو بیان کن

من اگه چیزیکه به دلم میادو بیان کنم ک باید بذارم برم😅

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2706