2737
2734
عنوان

هركي دلش شكسته بياد

227 بازدید | 29 پست

خانوماي عزيز ميدونم خيلياتون مشكل داريد خيلياتون كسيو نداريد موقع ناراختي باش حرف بزنيد من دلم ك ميگيره از ادماي دور وبرم نااميد ميشم ز ميزنم به ٠٥١٤٨٨٨٨شماره ضريح اقا امام رضاس تا دلتون ميخاد ز بزنيد و گريه كنيد واقعا خالي ميشم خودم به شخصه

اگردلتون شكست منم دعا كنيد ❤️

عشق يني خدا نگات كنه ......❤️

خود امام رضا هم نمی دونست قراره یه روزی ایرانیا بهش زنگ بزنن😄😄

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود امام رضا هم نمی دونست قراره یه روزی ایرانیا بهش زنگ بزنن😄😄

واقعا خيلي خوبه ادما ارزش ندارن ك بشيني ٢ساعت حرف بزني باهاشون 

2731
دوست من لطفاً برا بابام دعا کن  تومور مغزی بدخیم داره  دکترا گفتن فرصت زندگیش خیلی کمه ...

ز بزن و تا دلت ميخاد دعا كن اقا دست رد ب سينه كسي نميزنه 

انشالا بابات خوب بشه غصه نخور ❤️

2740
چرا با خدا حرف نمیزنی من فقط با خدا حرف میزنم اعتقادم اینجوریه  

اول خدا ولي من دلم م ميشكنه ز ميزنم صداي ادمارو ميشنوم تو فضاي حرم حالم عوض ميشه

چقد من امشب به یکی احتیاج داشتم که باهاش حرف بزنمو اون فقط گوش بده...ممنون استارتر...یادم نمیره که آخر حرفام برای عاقبت به خیریت دعا کنم عزیزم ....

❤... عهد می بندم زمانی که نه زود است نه دیر...مهربانی حاکم کلّ مناطق می شود..  ❤
چقد من امشب به یکی احتیاج داشتم که باهاش حرف بزنمو اون فقط گوش بده...ممنون استارتر...یادم نمیره که آ ...

عزيزم ❤️ايشالا ك حاجت روا بشي 

دلت شكست براي منم دعا كن❤️

2706